Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet az, hogy a társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy a társ kereső oldalak lányainak többségének senki nem felel meg?

Figyelt kérdés
inkább éveken át képesek egyedül maradni,és várják a csodát,sok lehetőséget elmulasztanak,majd összejönnek egy őrült semmirekellővel

2018. jan. 25. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Képzeld csak el, én majdnem 3 évig voltam egyedül a mostani kapcsolatom előtt, és több tucat pasit elhajtottam a jó retkes francba, mert olyanok voltak, és még társkeresőre sem voltam hajlandó regisztrálni.

Azóta már 5 éve kapcsolatban vagyok, és nem egy őrült semmirekellővel. :D

Azt csinál mindenki, amit akar. Nem mulasztanak el az égvilágon semmit, mert ha tetszene nekik az illető, akkor összejönnének vele. Nem te fogod megszabni, hogy kinek mi a jó.

2018. jan. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Na igen, azért, mert ilyen beképzelt nők vannak a társkeresőkön, mint akik ide is írogatnak. :D

Nekem nem kellene egyik zakkant pitsa se. :D

Egyébként meg felejtsd el a netes társkeresést, élőben több esélyed van. :)

2018. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"képesek egyedül maradni"

Ezt úgy írod, mintha akkora kín lenne egyedül lenni. Az én világomban két ember boldog: aki megkereste magának a megfelelőt, akivel passzolnak egymás életébe (akár évek árán is), meg aki egyedül van. A magam esetében sincs ez másképp. Ugyanis egyedül töltheted az idődet hasznos, értelmes dolgokkal, amik feltöltenek. A társaddal is. De ha valakibe kár az energia (márpedig a legtöbb kudarcom nekem is neten volt), azzal minden perc pazarlás.



Az pedig egy nagyon intő jel, hogy valaki társaságában vágytam arra, hogy egyedül legyek. Unom az emberek többségét. Nem azért, mert felsőbbrendűnek hiszem magam, hanem mert sajnos ritka, mikor a másik nem olyan elvakult és puncihiányos, hogy feltűnik neki az az össze nem illés, amit már kezdettől leszűrtem és azóta is csak erősödött. Fel nem tudom fogni, hogy a férfiak többsége miért nem képes észrevenni, ha valami nem működik. Nem, még lovagol rajta meg megsértődik, ha nemet mondanak neki. Önismeret nulla.

2018. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik Nő nőstényösztönből, alapból az életére keresi a megoldást.

Az első tíz kérdésével lecsekkol, hogy ki is vagy valójában. Vannak pasik akik fogják ezt az adást, vannak akik ezt nem veszik észre.


Számukra egy férfiban a legerotikusabb a siker.

Ennyi.

2018. jan. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fingkirály ***** válasza:

A siker valóban, ám szerintem amire a kérdező gondolt az az, ami főleg a harmincas nőkre jellemző: a társkereső oldalon leírják a preferenciáikat mint felnőtt, intelligens, normális életre, felnőtt kapcsolatra vágyó nő, de végül amikor választanak, akkor a bennük lakó 16 éves kislány simán felülírja a felnőtt nőt, és a minél nagyobb szájú, minél izmosabb, minél tetováltabb, minél lazább-izgalmasabb férfit választják.


Persze idővel, amikor elmúlilk a szexéhség és visszatér a felnőtt nő, akkor ő rájön, hogy igazából egy nagyra nőtt, 16 éves szinten maradt hülyegyerekkel bútorozott össze, szakít, megint várja az igazit, aztán amikor már nagyon viszket neki, akkor megint előjön a kislány, és simán választ egy következő ugyanilyen csődört.


Végül a nő elmúlik 40-45, és már megfelelne a kopaszodó, tokás, 160 centis autószerelő Józsi is, de addigra már Józsinak sem kell :)

2018. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!