Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan 24 éves lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan 24 éves lány, aki eddig 0 Ft vagyont épített, az hogy várja el egy 28-33 éves férfitól, hogy legyen felépített élete?

Figyelt kérdés

Elvárja, hogy legyen saját lakása, autója, jól fizető stabil diplomás állása, és megtakarított pénze is.

Miközben a csaj, egész életében annyit tett le az asztalra, hogy elvégzett egy teljesen értelmetlen "egyetemi" szakot, legalább is annak csúfolják. És most elvégzi annak az értelmetlen szaknak a még értelmetlenebb MSc-jét. Az oktatás színvonaláról annyit, hogy még egy olyat is átengednek aki olyan szinten van matekból, hogy egy négyzet területét sem tudja kiszámolni, szakmai tudást semmit nem ad, és mindössze egy vizsgája volt, az is könnyű (a többi tárgyat megajánlott jegyként megkapták jelenlétért vagy zh alapján).

Meg is látszott, hogy mennyire nem kapkodnak ilyen "szakember" után, mivel Budapesten sem ajánlott neki egyetlen cég sem egy büdös fillért sem a nyári gyakorlat alatt. Örülhetett, hogy ingyen dolgozhatott, nyomtatott, takarított, kávét főzött, wc-t pucolt stb. és ez volt a "szakmai gyakorlata". Komoly.


Egy ilyen nőnek aki mindössze ennyit tudott letenni az asztalra 24 éves korában, az miért várja el, hogy egy nála nem sokkal idősebb pasinak, már ennyi sok egzisztenciája legyen? Mennyire jogos ez az elvárás manapság?



2018. jan. 30. 15:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Egy fiatal, csinos lány bármit elvárhat, úgyis sorban állnak nála a gazdagabbnál gazdagabb pasik. Én is még csak egyetemre járok, de sok ilyen pasi próbálkozott nálam, amíg szingli voltam. Miért ne várhatná el, ha megkaphatja? :D
2018. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki azt vár el, amit akar. Te is.
2018. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Mert egy 24 évesnek mi mást kéne letennie az asztalra ennyi idősen? Oké, a normálisabbak értelmesebb szakot választanak, ezt a csajt sem az eszéért szeretik valószínűleg. De összehasonlítani egy huszonpárévest meg egy harmincast...Igen, harmincasként már jó ha van egy bizonyos szinten felépített élete az illetőnek, nemtől függetlenül.
2018. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
Amíg vannak olyan ostobák, akik punciért, segglyukért megadják ezt neki...
2018. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha valaki elvégez egy egyetemet, legyen az akármilyen is, az becsülendő. Sokan még addig sem jutnak el. Vagy a te szemedben csak az ér valamit, aki vörös diplomával végzi el az orvosit? Akkor te is minimum ennyit tegyél le az asztalra, ha már így tudsz kritizálni.
2018. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
pfuj de utálom magam azt hittem ha felnövök tökéletes kapcsolatom az egyetlen erős bennem a fizikai testem ami felnőve csak legaljára taszít bocs 24f
2018. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%

Az #5 a számból vette ki a szót. Nem lehet, hogy az a lány szereti a szakot, amin van? Szerintem csak így lehet, különben nem ment volna mesterre is belőle.


Egyébként ki ő neked, hogy ennyire törődsz az elvárásaival? A szerelmed?


22/N

2018. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Én 24 vagyok, egyetemista (tőlem se kérdezi a kutya se a négyzet területét, nem is értem, hogy jön ez ide...)

Szerintem normális esetben egy 30 körüli embernek már azért van valamije (autó, lakás, stb), én ugyan nem vártam el ezt a páromtól, de úgy gondolom, 30 éves korra ez már teljesíthető.

Come on, egy 24 és egy 33 éves között ég és föld a különbség, persze hogy utóbbi már jobban megszedte magát.

Mellesleg mindenki azt vár el, amit jólesik. Aztán hogy bejön neki vagy nem, az a maga baja. Mit foglalkozol vele ennyire?

Te ugyanaz vagy, aki pár napja osztotta az észt, hogy a jogi kar is "büfészak" szerinte? :D

2018. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert a csajoknak/nőknek a mai társadalomban egyetlen egy feladatuk van: Várakozni!


Ennyi! Ennyit kell tenniük, és a férfiak, még a legrondább nőért is bármire képesek. Tehát, ha a csaj csak ennyit vár el, akkor egy nagyon szerencsés fickó vagy.

2018. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
98%
Egy 24 éves vagy tanul vagy éppen végzett. A kérdésben vázolt pasinak közel 10 év előnye van. Nyilván elvárható, hogy előrébb legyen az életben. Az lenne az érdekes, ha nem.
2018. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!