Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nem azt nézik hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem azt nézik hogy egy férfi milyen ember hanem hogy velük milyen?

Figyelt kérdés
lehet egy férfi finoman szólva is rossz ember,ha velük jól bánik akkor összejönnek vele,igen ám,de a férfi hül.ye lenne a nővel is úgy bánni mint mással hisz tudja hogy akkor neméri el a célját,ez nem érdekli a nőket?
2018. jan. 30. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ismerek rossz embereket, de mindnek van párja és ezek az emberek a párjukért, családjukért mindent megtesznek.
2018. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én általánosságban is nagyon rendes vagyok. Tisztelettudó, udvarias, talán túlzottan is kedves, odaadó. A nők még is nagy ívben tesznek rám, pedig nyilván akit kedvelek azzal méginkább jobban bánok.
2018. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Fordítsd meg: ha mindenki mással kedves, csak a nővel bunkó, az jobb?

Vagy téged nem az érdekel, hogy veled legyen odaadó és kedves, hanem hogy másokkal legyen ilyen?

Tulajdonképpen mi a bajod?

2018. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szerintem nem csak az számít,pl ha valaki pl suliba szivatja,megveri a másikat az se jó ember,multkor olvastam hogy két srác penge szilánkokat rakott osztájtársuk kulacsába
2018. jan. 30. 16:38
 5/16 A kérdező kommentje:
én jóember vagyok mégse kellek a nőknek,a rossz kel nekik mert ők tudnak színészkedni,ez a bajom
2018. jan. 30. 16:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt néztem, másokkal hogy viselkedik a férfi. Ez is közrejátszott abban, hogy megtettszen. Párom is azért tetszett meg, mert közvetlen és érdeklődő az emberekkel, mindenkivel kedves, mindenkiben meglátja a jót. (Ezek IS közrejátszottak, meg más tulajdonságai is.) Nekem ez fontosabb, minthogy csak nekem nyalizzon valaki, de az összes többi emberrel szemétkedjen. Olyan emberből nem kérek.


22N

2018. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi jó embert egy rakáson, hihetetlen.
2018. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
halottam olyanrol hogy egy srác beszolt a pultosnőnek azt egy fickó szétrugdosta a fejét,nyilván ő se jó ember
2018. jan. 30. 16:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a jó ember nem kell a nőknek, hanem a seggnyaló, akinek nincs magához való esze és saját élete, ezért mindenét a nő akarata és igényei alá rendeli, ezáltal nem is szeretve őt, hanem inkább szolgálva.


Amúgy nekem számít, hogy másokkal milyen ember. Nem szégyenkezek egy trógerral.

2018. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nagyon fontos az, hogyan bánik másokkal az illető, hiszen ez sokkal több mindent elmond róla, mint a "legjobb arca", amit felém mutat ismerkedéskor. A párom egy kedves, segítőkész, korrekt, egyenes ember mindenkivel, többek közt ez is nagyon tetszett benne, amikor megismertem.
2018. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!