Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten mennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten mennyire nehéz normális társat találni?

Figyelt kérdés
Egy éve költöztem fel, de vidékhez képest borzalmas. Nektek is ez a tapasztalatotok vele? :( 22l
2018. jan. 30. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kérdés neked mit jelenet a "normális"...
2018. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem várostól függ. Itt könnyű pasit találnom,de komolyabbat nehéz.
2018. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem ez a tapasztalatom. Pesten szulettem, nőttem fel és eddig mindig találtam párt itt. Vidéken még soha.
2018. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Aki keres, az talál, de aki túlerőlteti, az nehezebben fogja megtalálni. Nyugalom, élj, szórakozz, barátkozz.

Majd ha az élet is úgy akarja, akkor úgy is az utadba helyez valakit. Ne az legyen az első, hogy pasi kell neked.

2018. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nagyobb a merítés és a selejt a leghangosabb. Egyetemen vagy olyan helyen, ahová az emberek nem (be)bszni mennek és megismerheted őket közelebbről, kialakíthatsz velük kis közösséget, könnyebb.:) Én kicsi lány korom óta itt élek, de laktam vidéken is egy ideig, szerintem nem rosszabb semmivel. Itt kicsit zárkózottabb pár ember, aki meg nem, az meg "érdekes" figura az utcán... De ne ess kétségbe, legalább sokan vagyunk egy helyen :D

21l

2018. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

BP egy igazi szemétdomb tele van életképtelen gold digger-ekkel akik amellett h szörnyen buták normális munkájuk sincs v soha nem is dolgoztak.


29 F

2018. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Rengeteg helyen eltem mar es leszürtem azt a következtetest:

Ha az emberek nem ismerik egymast (mint pl. kisebb települesen) sokkal kevesbbe törödnek egymassal vagy azzal, hogy milyen benyomast keltenek. Hiszen leggyakrabban idegenekkel talalkoznak, akit nagy esellyel utoljara latott, vagy fel sem tünne, ha megsem.


Viszont a nagy szamok törvenye alapjan rengeteg az az ember, akit normalisnak tartanal. Csak nagyobb kihivas kiszürni/megtalalni.

2018. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha 22 éves lányként nem találsz pasit Budapesten, akkor sehol sem a qurva életben. Főleg, hogy már lassan fél Európa férfi lakossága ide jár csajozni. Valami ordas ordenáré nagy probléma lehet veled hallod... de akkora, hogy tátog.
2018. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Azt írta, normális társat...

A szexéhes erasmusosok/túristák és a füttyögő kancigányok garmadája erre valahogy nem túl alkalmas.

2018. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát igen valszeg nem a gyere cica menjünk dugni kategóriájú emberek-re gondolt.
2018. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!