Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Házas, de benne lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, de benne lenne, ha felajánlkoznék neki?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy férfi, már elég régóta.

Magas, vékony de izmos, inkább szálkásnak mondható, izgató mély hangja van, széles mosolya és kicsit olyan laza, suhanc stílusa.


Alapjából véve a vékony pasik jönnek be, de ő valamiért különösen megfogott, és szinte naponta látom, így elég nehéz őt kiverni a fejemből.


Tisztában van vele, hogy odavagyok érte, sokszor ő is visszanéz és mosolyog.

Bújtatott flörtöket már elsütött, becézett is, hagyta az érintéseimet, szóval nem állt ellen soha.


Úgy érzem most vagyok fiatal, később megbánnám, ha kihagynám amire vágyok.

Viszont megtudtam, hogy házas.


Hogyan kéne megtudnom vagy rákérdeznem óvatosan, hogy miben lenne-e benne vagy miben nem?


Nem kérek kövezést, egyszerűen csak maga a feltételezés és az elméleti része érdekel!


2018. jan. 30. 18:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha téged nem zavar, hogy k..rva leszel, akkor igen.

Gerinced?

Neked hogy esne, ha a későbbiekben kiderülne, hogy a pasid ugyanezt csinálna egy k..rvával a kapcsolatotok alatt?

2018. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem bantasbol de ha forditva lenne es neked lenne parod es a te parodra falaki hajtana hogy esne neked?mind azert mert fiatal vagy es es most eld ki a vagyaid?Komolyan tonkre tennel egy hazassagot?csak azert mert nem tutsz magadnak az erzeseidnek parancsolni.Ha a ferfi bele menne is en ezt akkor se tudnam megtenni.Inkabb gondold at.
2018. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Ne varj tul biztato valaszokat.
2018. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársad? Mert akkor kínos lehet utána együtt dolgozni még (ha jól sikerül a légyott, akkor is.)
2018. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Gál Zoé ***** válasza:
58%
Mondd azt neki, hogy masszázstanfolyamra jársz és ha akarja szívesen megmaszíroznád a hátát. Ha nemet mond, az egyértelmű visszautasítás, ha igent, akkor szabad a pálya. :)
2018. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Krukutyán Levente ***** válasza:
13%
Jó, de ne savazzátok már a kérdezőt, hisz fiatal !!!
2018. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%
Én nem savazom. Ha nem munkatárs a hapi, akkor hajrá (tudom, milyen volt ifjú koromnak hajnalán, hormongőzösen vágyni valakivel a szexre.)
2018. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
A nagyobb k...urva a pasi, hisz ő házas.
2018. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Nőként én komolyan áldom az eget, hogy szingli vagyok... Legalább nyugodtan alszom és nincsenek ilyen fhaszok a rájuk cuppanó szukáikkal az életemben. Neked pl miért a foglalt bré kell?
2018. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

"most vagyok fiatal, később megbánnám, ha kihagynám amire vágyok"


Wow, mekkora szánalmas, primitív ösztönlénynek kell ehhez lenni, igazán büszke lehetsz arra, hogy egy csótány szintjén ragadtál :) Azt bánnád, ha kihagynád azt az élményt, hogy egy foglalt faszi ürítőlyuka lehess, de azt már bezzeg nem bánnád meg, ha elhagynád a gerinced. Gratula!

2018. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!