Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb lányok, titeket mennyire zavar, ha egy fiú kisebb nálatok?

Figyelt kérdés
Akinek udvarolok, kb 10 cm el magasabb mint Én. Mind a ketten 25 évesek vagyunk.

2018. jan. 30. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt sokkal alacsonyabb pasim. Engem nem zavart. Őt annál inkább.
2018. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kell megkérdezned. :) Engem mondjuk zavarna, de nagyon sokakat nem.
2018. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az is zavaró hogy kisebb vagy! És az is hogy egykorú! Egy pasi legyen legalább 10 évvel idősebb és ugyanennyi centivel magasabb! Te jó ég! 25 évesen megy a dedó...
2018. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Engem zavarna egy alacsonyabb férfi, nem érezném azt, hogy meg tud védeni, és egy nőnek fontos szerintem, hogy ilyen téren fel tudjon nézni a párjára. Egyszer udvarolt nekem egy alacsonyabb férfi, séta közben olyan érzésem volt, mintha az "öcsikémet" "sétáltatnám".
2018. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok nőt nem zavarja, nap mint nap látni ilyen párokat.

Viszont ne stresszelj rajta, mert a komplexus már zavaró.

Ha örömmel fogadja az udvarlásodat akkor nincs mitől tartanod, amíg téged nem zavar.

2018. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem számítok a nők körében alacsonynak, de még így is szeretek jobb napjaimon kiöltözni, szeretek magassarkút hordani, ami biztos nem lenne szép, ha az amúgy 10 cm-rel alacsonyabb pasimnál még +5 centivel magasabb vagyok, szóval zavarna. Mindenhogy. Volt alacsonyabb pasim, de nem éreztem jól magam mellette, őt nem zavarta.
2018. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyen magasabb nálam 10 cm-vel minimum, szóval zavarna.
2018. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A párom 4-gyel alacsonyabb nálam.


Lassan két éve együtt vagyunk, és tervezzük az eljegyzést, szóval jah, engem nem zavar.

Ő sem komplexusos, imádja, hogy magas vagyok és vékony, én meg hogy "hobbit-alkatú" :)


Persze, van akinek nem jön be.

2018. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt nálam alacsonyabb èlettársam. Nem emiatt szakítottunk 7 èv után...
2018. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!