Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan nő, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő, akit hidegen hagy, ha egy férfi a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 21:46
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%
Nem gondolom, hogy baj lenne. Bár azért 40 felé közeledve már elég fura.
2018. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
74%
Attol fugg. Ha rossz az anyagi helyzete, akkor megertem.
2018. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem biztos van ilyen, főleg a fiatalabb kora 20-on éves korosztályba. Igazából akit ez zavar, azzal nem is érdemes foglalkoznod, mert az nem rendes kapcsolatot akar, hanem csak beleülni a fincsibe.

Meg normál esetben is úgy kéne kinéznie a dolognak, hogy összejönnek valakik, és ha már tartósan együtt vannak, akkor elgondolkodni egy közös albérleten, amit nyilván ketten könnyebb is fizetni.

2018. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha van munkája, és a szüleinek nem teher, akkor logikus megoldás ott maradni és nem hiszem, hogy ezért bármely nő jogosan lenézhetne. Az ingatlanárak és az albérleti díjak is az egekben vannak jelenleg az országban, szóval nem is különösebben meglepő, ha valaki egyedülállóként úgy dönt, nem költözik el a szüleitől.
2018. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Engem nem zavar.
2018. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
27%
Meglepő válaszok.
2018. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
83%
Ha olyan városban lakik,ahol horribilis albérletárak vannak és pénzkidobás lenne fizetni,akkor érthető. De ha csak azért lakik otthon,mert kényelmes neki,hogy mondjuk 30 évesen is az anyja mossa a gatyáit,miközben ő csak a seggét vakargatja a tv előtt,akkor gáz igen. Szóval van különbség az anyagilag megfontolt helyzet és egy óriáscsecsemő között.
2018. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
0%
Ha ápolni kell, akkor rendben. Ha lusta, akkor felejtős.
2018. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
15%
Engem zavarna, de nekem van lakásom.
2018. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Az itteni, hasonló jellegű témákban a nők 80%-a ódzkodik a szüleinél élő férfiaktól. Részben ezért nem merek ismerkedni, és a prostikhoz való járkálást tervezem.
2018. jan. 30. 22:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!