Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nehéz a társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz a társkeresés húszon évesen. Vagy nem?

Figyelt kérdés

Köszönöm, ha végig olvasod.


24 éves srác vagyok. Az elmúlt 1 évben nem is keresgéltem senkit, nem is érdekelt igazán az ismerkedés, jó volt egyedül lenni picit, jól éreztem magam úgy, hogy azt csinálok amit akarok, mindenre van időm amire akarom. Örültem is, hogy már nagyon sok dolgot megvalósítottam abból amit elterveztem már rég. Igaz, még nincs vége az önmegvalósításnak.


Lényeg, hogy az utóbbi időben nagyon rajta vagyok azon, hogy egyáltalán megismerjek valakit. Nekem valahol elég nagy pofára esés 5 év után ráeszmélni arra, hogy újra ismerkedni kéne, és nincs kivel. Míg középiskolában simán ment az ismerkedés, nem volt gond a társaság, mindig belebotlottunk valakibe. Jöttek mentek a korosztályom. Kis túlzással, de mindegy volt minden, én is és majdnem mindenki gyerekesen komolytalan egyének voltunk tizenévesen, talán emiatt nem volt probléma olyat találni akivel passzoltunk. Aztán megkomolyodtunk, és elváltak útjaink sokunknak. Mindenkinek fontos a belső és a külső. Aztán sokaknak sok más is, de kár ebbe belemenni.

Munkahelyemen nincs ismerkedési lehetőség. 100 fős cég, férfiakkal dolgozom nagyrészt, a nők mind 40+.

Szoktam járni szórakozóhelyekre, igényesebb helyekre ahová nők is betérnek forró csokizni, kávézóba, stb. De így is alig van olyan személy vagy helyzet, akivel az ember beszélgetésbe tud keveredni, pedig én aztán nyitott vagyok mindenre. Akik ilyen helyekre beülnek és lehetne velük dumálni esetleg azok meg többnyire 4-5 fős csoportokban vannak. Nem vagyok egy bes.ari egyén, de beülni közéjük, főleg valamelyiket megcélozva az nem egy egyszerű cselekmény... meg valahol nem is illik. Én sem örülnék ha megzavarnák a beszélgetésemet egy vagy több emberrel.

Aztán ott vannak a társkeresők, ahol esélyét sem látom annak, hogy az én képeimmel, amik engem tükröznek, azokkal versenyképes legyek ilyen-olyan oldalakon. Pedig mondom, nincs problémám a külsőmmel. Teljesen feleslegesnek érzem, hogy olyan képet tegyek fel, ami jól sikerült, mert azok nem engem mutatnak. Akármennyire is fontos az első benyomás, ha nem úgy nézek ki, mint amit valaki elképzelt egy kép alapján, az első találkozásnál nagy csalódás tud lenni.

De ha tovább megyek a társkereső témán belül (mivel már próbáltam egy picit), esélye sincs egy beszélgetésnek arra, hogy megismerjük egymást. Netes ismerkedés csapdája, nem ír vissza a partnered, ha olyat írsz ami neki nem szimpatikus. Biztos gondolja magában, hogy mi baj lehet? Elvégre úgy sem ismerjük egymást. Régen ebbe én is beleestem, ma már nem. Szeretem előbb megismerni a másikat, és utána alkotok véleményt. Úgyhogy a netes ismerkedéssel felhagytam. Néha itt a GYK -n szoktam pár üzenetet váltani még..

Aztán mondogatták nekem, hogy táncoljak ha van időm, ott sok a nő. Addig addig mondogatták, míg elkezdtem táncpartnert keresni. Találtam is egy normálisnak tűnő lányt, akivel hosszú estéket átbeszélgettünk messengeren, nagyon szimpatikusnak tűnt, végre egy szófosós csaj, aki tud és akart is beszélni, ám táncból semmi nem lett, csak egy egész éjszakán át tartó randi, amin kiderült hogy teljesen elzüllött, se dolgozni, se tanulni, 10 osztály, szakmai végzettség nincs, és a továbbiakra sem volt semmi terve sem tanulás szempontból, se munka szempontból. Gyakorlatilag a szavaiból azt vettem ki, hogy nem dolgozik, mert minek, így inkább hanyagoltam az egészet... Azóta is hanyagolom ezt a táncolás dolgot.

Annyi ilyen dolgot tudnék még mesélni, ami mind zsákutca volt.. :D De minek...

Félre ne értsen senki, nem siránkozok, mert lehetne rosszabb is, pl. ha külsőmmel gondom lenne. Csak egyszerűen az esélyét sem látom annak, hogy megismerjek valakit, aki hozzám illene, és amiből kialakulhat valami.


Ti hogyan csináljátok? Mit tanácsoltok? Privát is jöhet.


2018. jan. 30. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Apám, mire végig olvastam elfelejtettem az elejét. :D

Egyébként egyetértek. Sok a zsákutca, mindent megpróbál az ember és nem jön... Nem ritka eset.

Egyébként azt tudom tanácsolni neked, amit magamnak tanácsoltam a sokadik csalódás után: letojom, jön ha akar, aki meg akar ismerni az úgyis oda fog jönni, és a társkeresőknek tényleg semmi értelme, mert nem a valóságot mutatja. Nekem is szebb a fenykeparcom szerintem, mondhatni fotogén vagyok, ezért felhatalmazás ezekkel, pedig egy időben azt hittem, hogy más esélyem nincs, pedig 21 leszek. Ma már nem érdekel, lesz ami lesz alapon élem a kis életem, munka, tanulás, egy kis sport és kész. :) Beválik, próbáld ki! Csak ennyit tudok tanácsolni. :D

2018. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem felhatalmazás, hanem felhagytam*, bocsi.
2018. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz.

Éld az életed, ne a társkeresés legyen a cél. Lesznek elutasítások el kell fogadni. Aztán majd jön valaki.

2018. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Diavolino44 ***** válasza:
18%

Addig kell, csak elolvasni, h 24 eves srac vagyok.

Igen, nehez.


Hogy tanacsot tudjunk adni, nem artana tudni merre laksz.

2018. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem induljatok meg a haverokkal "csajozni". Anno ezer eve nem lat ott ismeros fiukkal (akik random megkerestek) elmentunk kocsikazni a barátnőimmel, szorakozni jartunk, kajazni, vasarolni stb. Mivel csapatba minden fiu vaganyabb, ezert kezdesnek jo lehet ha veled vannak a haverok. Ja igen, az egyikuk azota a ferjem:D
2018. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Erre a korosztályra van a legnagyobb pasi kereslet. Egy átlag 20 éves csajnak is minimum 5 pasinyi választéka van.

És az a rossz hírem van h minden nőnek az elérhető legjobb pasi kell. Ha nem tudod eladni magad h mért te vagy a legjobb party semmi esélyed nem lesz.


Ezt úgy mondom h volt már pár b nőm.

És azt is láttam h tesóm vacillált 2 csávó között.

Így megkérdezte h te melyiket választanád, elmondtam.

Ja igazad van. A másikat úgy ki ..... h elszállt.

2018. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
úgy hogy feladtam az ismerkedést
2018. jan. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Én örülök, hogy ennyit írtál, mert látom, hogy nem csak két sor alapján azonos a problémánk, nanem 60.


Főleg kicsit részegen nekem néha az sem jelent gondot, hogy lány csoportosuláshoz menjek oda, de volt olyan is, hogy vagy hat srác közül hívtam el az egyetlen lányt. Szórakozni járok, többnyire nem bulikba hanem nyugodt helyekre, könyvtárba, ismerkedek random buszon és vonaton is (soha nem ráztak még le, hogy mit akarok idegenként a vonaton beszélgetni velük!!!). Szóval minden. De semmi eredménye azon kívül, hogy vagy 5 mondat után vagy egy nap után, esetleg a Facebookos bejelölés után kiderül, hogy van barátjuk. Esküszöm, hogy az elmúlt időszakban körülbelül 30 lányból akivel beszéltem 25 kapcsolatban volt. A maradék ötből meg különböző okok miatt semmi nem lett. Mivel férfi többletű egyetemi szakra járok, így tucatnyi példából látom szintén ugyanezt. Vannak páran akiknek évek óta barátnője van, páran akik kéthetente mást dugnak és nagyon sokan akiknek körülbelül semmi köze a nőkhöz.


Megjegyzem, hogy rendkívül jól elvagyok egyedül. De azért ismerkedek, ha lehetőség van rá, szándékosan nem hagyom ki. Valahol némileg megvisel ez, de igazából nem nagyon törődök vele. Nem őrülök bele, ha még évekig ugyan így fog menni ez. Én már nem is azt látom, hogy nehéz, hanem szinte lehetetlen. Lehetetlen közeli olyan párt találni akivel passzolunk. Csak úgy csajt nem egy nagy dolog lenne, de arra nekem nincs szükségem.

2018. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem még 28 évesen se megy a csajozás :(
2018. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ami könnyű, abból nem tannul az ember, nem fejlődnél ha cask ugycsettintésre menne a párkeresés.
2018. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!