Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "30 éves gyerek. " Volt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"30 éves gyerek. " Volt ilyen benyomásotok a másikról párkereséskor? Mivel érte el ezt?

Figyelt kérdés

Nő vagy férfi volt?

Illetve hény éves?

Összejöttél vele? Meddig tartott a kapcsolat?

Mennyi idő után jöttél rá erre?


2018. jan. 31. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Férfi volt, 27 éves.

Csak randiztunk.


Nem akarok senkit megbántani, de mikor valaki olyan dolgokban nem tud állást foglalni, ami minden felnőttnek szerintem állampolgári kötelessége, az szánalmas. Amikor nem tudja, miből és hogyan akar megélni a szülei pénzén kívül, meg mikor olyan pongyola érvelést villant a házasság ellen, hogy egy 7 éves is a szemét forgatja, akkor hirtelen elkezdem magam 22 évesen öregnek érezni...

2018. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Szia.

Férfi és 25 éves. Igen össze jöttem vele ,egy éve vagyunk együtt és a 4. hónap után kezdtem rá jönni. Egy darabig tűrtem de aztán leültem vele és elmondtam neki hogy ne viselkedjen így mert már “felnőtt” ember. Azóta “lekopogom” semmi gond nincs,néha elő törnek még az ilyen dolgok benne ,de nem tart sok ideig.

2018. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

Párkereséskor talán nem, de több kapcsolattal a hátam mögött rájöttem hogy minden pasi valójában egy nagy gyerek, akkor is ha már 40 elmúlt. Ez van, őket így kell szeretni.

Persze biztos van kivétel, csak olyannal még nem találkoztam...

2018. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mi volt az a pongyola érv?
2018. jan. 31. 10:42
 5/18 A kérdező kommentje:
2# de mi miatt gyerekes? Mit csinál?
2018. jan. 31. 10:43
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

"Mi volt a pongyola érv?"

Hogy akkor a vagyon veszélybe kerül és a nő elvihet mindent a feje fölül (mintha nem lenne vagyonszerződés), meg hogy elválni ugyanannyi, mint szakítani és ez még senkit sem köt össze... Meg hogy az esküvő is csak puncs és rongyrázás és fölösleges, meg hogy ez csak a vallásosaknak való...


Nagy szarrágó volt amúgy is a fazon, annak ellenére, hogy szórta a pénzt, aminek negyedét, ha megkereste, mindenre a plazmatévétől a játékkonzolig. Legalábbis úgy nem jött randizni, hogy nem volt dolga a városban, mert jaj, a kocsi sokat eszik.


Fura ember volt, túl sok élettelen kényeskedéssel és kifogással.

2018. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hisztizett....pasi
2018. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
6-os: a vagyon dolgot leszámítva kb. igaza van, szóval attól még, mert te elfogult vagy a saját véleményeddel kapcsolatban, nem ő lesz a hülye.
2018. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az a gyerekes egy felnőttben, ha nem tud felelősséget vállalni a tetteiért. Hazudozik, terel, sunnyog. Egy felnőtt vállalja a tettei következményét, ne tagadja le mint egy 5 éves.
2018. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Nincs igaza. Csak egy kicsit mögé kell látni az egésznek. Ezer féle esküvő van és az nem érv ellene, hogy "csak egy papír". Az mellette is legalább egy ugyanolyan erős érv, mint ellene. Aki szerint rongyrázás meg vallásosaknak való, az még nem volt esküvőn. Legalábbis nem burzsuj családnál nem volt.


Értem én, ha valaki nem lát at orráig sem, annyira korlátolt, de nem kell bégetni a másikra pongyola érvekkel, hanem csöndben kell szépen maradni.


Egyébként megnyugtatok mindenkit: nem csak egy papír. Eleget kutatott téma, hogy ki merjem jelenteni teljes nyugalomban ezt. Megvan ennek a maga lélektani háttere, vallásos és nem vallásos embereknél egyaránt.

2018. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!