Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhetnek olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhetnek olyan férfiak, akik egyébként karrierben sikeresek, vannak barátaik bőven, fejlett szociális készségekkel rendelkeznek, de képtelenek kapcsolatot kialakítani nőkkel?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Létezhet, de én olyankor már valami mentális vagy lelki problémára, traumára gyanakodnék, ami ezt okozza.
2018. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ismeretségi köröm alapján nem ismerek ilyen embert. Egy van, aki talán ilyennek mondható papíron, de neki a baráti köre bőven defektes, a munkája meg erősen középszerű. Szóval látszik a haverjain is, hogy ilyen tök ápolatlan aggszüzek, akik között, talán ő néz ki a legjobban, mert ő az egyetlen, aki nincs elhízva súlyosan. De ugyanolyan igénytelen kocka, mint a többiek.
2018. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Léteznek ilyen félénk férfiak, akik nem mernek kezdeményezni egy nőnél.
2018. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
A "fejlett szociális készség" szerintem magában kéne hogy hordozza a jó csajozási képességet is.
2018. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

# 4 Egyetértek!


Szerintem ha valakinek fejlett szociális készségei vannak és szingli, annak legtöbbször az lehet az oka, hogy szándékosan nem akar kapcsolatot, és nem pedig az, hogy "képtelen". Az ilyenekre általában az jellemző, hogy nem panaszkodnak, jól megvannak magukban szinglin, nincs idejük kapcsolatra, stb.


Az szokott panaszkodni és elsírni az ilyen gondjait, akiknél alapból valami baj van szociális téren. Többször is találkoztam olyan emberekkel, akik barát és kapcsolat szempontjából magányosak is.

2018. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Hát hogy ne lenne ilyen. Egy férfinek annyi mindent kell tudni nyújtani, hogy sikere legyen nőknél, hogy nagyon könnyen kieshet ebből a körből, még akkor is, ha amúgy sikeres emberről beszélhetünk.


Amilyen könnyű a nőknek vonzónak lenniük a férfiak számára, annyira nehéz ugyanez fordítva.

2018. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Van egy ismerősöm, akinek van jó munkája, sok barátja, de nőkkel nem tud mit kezdeni, az anyja miatt, borzalmas emlékei vannak róla, nem tud megbízni egy nőben sem, pedig szeretne alapvetően kapcsolatot.

Ezért írtam, hogy trauma, vagy egyéb pszichológiai probléma esetén lehetséges az ilyen.

Egészséges embernél szerintem se jelent gondot a nőkkel való kapcsolatteremtés, ha munka és barátok terén sikeres valaki. Esetleg olyan lehet még, aki nem vágyik kapcsolatra, vagy szexre.

2018. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Jó a beszélőkém, szoktam egy-egy rendezvényen műsorvezetősködni, a munkámban is elismert vagyok, jól is keresek vele, hetente többször sportolok, ápolt vagyok, jól öltözöm, több jó barátom is van, nagy az ismeretségi köröm. Belsőmet tekintve türelmes, higgadt, kedves, empatikus embernek tartom magam. Egy gond van itt, hogy nehezen hoznak ki a sodromból, de ha igen, akkor az üt....:) De a csajokkal valami nem oké. Volt pár randim, de egyik sem alakult pompásan. Jelenleg itt tartok, közel a harminchoz, szüzen, és a nőket illetően se előre, se hátra nem tartok...
2018. febr. 2. 17:45
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem, hinnem, hogy ilyen letezik. Rengeteg ilyenbaratom, ismerösöm es partnerem van. Egyik sincs, akit tul sokaig szingli, hacsak nem azt akarja.


Az, lehetseges, hogy valami oknal fogva (akar, hogy nem is a lanyok jönnek be neki) nem szeretne parkapcsolatot letesiteni lanyokkal, de aki ezekkel a kepessegekkel rendelkezik, az ismerkedesben is sikeres.

2018. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
#8 nem felejtettél el valami fontos részletet megemlíteni? Ilyen külső és belső jellemvonásokkal meglehetosen hihetetlen a dolog.
2018. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!