Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfi esélyei a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfi esélyei a nők között?

Figyelt kérdés

Mekkora eséllyel indul egy ilyen férfi:


169 cm magas

Nők általi értékelés szerint az arc: 7-8/10

Izmos (szálkásított) testalkat, ami ehhez hasonló:


[link]


Nem voltak különösebb problémáim eddig a nőknél (ez nem az a kérdés, amikor depressziósan duzzog valaki), de jött már visszajelzés a magasságra is, negatív értelemben.


Így kíváncsi lennék a nagy átlag véleményére :D


2018. febr. 2. 23:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%

Semmi gond a magasságoddal!


26/N

2018. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%

Alacsony 150-165 centi körüli lányoknál lehet több esélyed. Veled egymagasakkal és nálad magasabbakkal minimális.


A nők legnagyobb része NEM jönne össze nála alacsonyabb pasival. Ezt tudomásul kell venni. De alacsony férfiként is van esélyed, ha hozzád mérten keresgélsz. Sok alacsony pasi ismerősöm van, egyiknek sem okozott gondot a pártalálás, a többség egyszerűen nem tett keresztbe saját magának és nem tört magasra, hogy ne bukjon nagyobbat mint muszáj. Nem akartak mindenáron modell csajszikkal összejönni, megfeleltek nekik a hozzájuk jobban illő alacsonyabb lányok is.

2018. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Sok helyen megfordultam már meló terén (diákmunka és felnőtt alkalmi munka is) és szinte mindenhol találkoztam az alacsony és vékony "kiscsávó" típussal, aki a magasságát nagy pofával kompenzálja és ezért nincs gondja a nőkkel (volt, aki még mutogatta is telefonon, hogy éppen kivel szokott dugni, én meg a 190 centimmel csak lestem, hogy szeretnék én ilyen nőket :D).


Szóval önmagában a magasság miatt még nem kéne magatokat temetni. Persze nem kell nagyképűnek lenni, de jó kiállással sokat el lehet érni csajozás terén, magasságtól függetlenül.

2018. febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Kifejezetten az ilyen férfiak tetszettek mindig.
2018. febr. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Szia,ideális esetben a férfi magasabb valamivel a nőnél,de nyilván ezzel semmi újat nem mondtam.

Viszont,ha valaki igazán szimpatikus lenne,de alacsonyabb nálam,az nem lenne kizáró ok.

Volt már ilyen az életemben.Lehet,hogy a másikat ez zavarta,de nekem sosem okozott gondot.

2018. febr. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad is, nem lesz különösebb problémád miatta. Néhány lánynak nem kell alacsony férfi, de mint pl #5 is mutatja van akit az sem zavar, ha esetleg alacsonyabb is. Egyébként naponta több ilyen párt is látni, egyre elfogadóbbak.

Lényeg, hogy érezd jól magad a bőrödben

2018. febr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Velem pl egymagas lennél. És azért az én magasságom nem az átlag női magasság. De engem sem zavar, ha valaki nem olyan magas, hogy az ember állva leszopja. Az meg, hogy magassarkúban milyen lennék az illető mellett, arra az évi 4-5 napra pont nem érdekel.
2018. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
55%
Alacsony férfinek van esélye. Az olyanoknak, mint a 8-as, nincs.
2018. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%

#9 szívemből szóltál.

A valóságban nagyon sok alacsony férfit látni párkapcsolatban.

2018. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
#10 Melyik bolygón? Mert itt a Földön még egyet sem láttam.
2018. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!