Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esélye, hogy 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy 30-as elvált, két gyerekes nőként találok ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Csak komoly kapcsolatra vágyom, nem alkalmira, viszont nem szeretném feladni az önálló életem.

Olyan férfit keresnék, aki teljes mértékben velem van a párkapcsolatban, de nem szeretne összeköltözni, megházasodni, vagy közös gyereket.

Rengeteg közös programot csinálnánk, hol egyikünknél, hol a másikunknál lennénk együtt, de nem együtt élve.


Sajnos az eddigi csalódásaim miatt szeretném választani ezt az életformát, nem szeretnék csak valakinek a "cselédje" lenni, inkább helyette élvezni az együtt töltött időt.


Tehát egy társat keresnék kötöttségek nélkül, de tartós kapcsolatban.


Mekkora az esélye, hogy találok hasonló beállítottságú férfit, akinek mindez megfelelne?



2018. febr. 3. 10:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Biztos találsz, ha kitartóan keresel. Környezetemben, hasonló, három is van.
2018. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Te azt miből gondolod, hogy ez jó lesz a gyerekeidnek? Hülye önző tyúk...
2018. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A gyerekeimnek van édeasapja, nem pótapát keresek, hanem társat magam mellé. Attól, hogy a férfi nem élne velünk, attól még töltene időt velük is, de ahhoz nem kell feltétlen összeköltözni.
2018. febr. 3. 10:18
 4/22 anonim ***** válasza:
39%

A gyerekeknek egy boldog harmonikus család kell, ahol van anya és apa.

A leírásod alapján ezt ők nem fogják megkapni.


Abba gondolom még bele se gondoltál, hogy a csalódásaidnak a fele miattad lett az.

Egy kapcsolatot két személy hozott létre, ugyanaz a két személy szükséges a tönkretételéhez is.


Egy értelmes érett anyuka a gyereke érdekét nézi!!!!!!

2018. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Ha jól nézel ki, lelkileg rendben vagy, s ha nem vagy totál lestrapálva sem külsőre, sem belsőre, igen nagy eséllyel találhatsz bárkit még 30 fölött is.
2018. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
És ha önzőség, hogy végre boldog szeretnék lenni, anékül, hogy kihasználnának, folytonos megfelelés mellett, akkor igen, önző vagyok. De megjöttem egy olyan házasságból, ahol mindent a másikért tettem meg, most már szeretnék valamit tenni a magam boldogságáért is.
2018. febr. 3. 10:20
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Most attol, h mashogy hivunk vmit attol nem valtozik. Ez kb egy baratsag extrakkal dolognak erzodik igy. Nem fog komolynak hinni a ferfi igy sztem, de ne legyen igazam.

Miert lennel attol cseled, hogy osszekoltoztok esetleg?

2018. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Ez, amint látom jól működik. A gyerekeknek is békésebb, nyugisabb. Összeköltözésnél gond akad, a gyerekek is isszák a levét.
2018. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azért fogalmaztam így, hogy "cseléd", mert a férjem sajnos annak tekintett. Neki nagyon kényelmes volt, hogy vezetem a teljes háztartást, egyedül nevelem a gyerekeket, semmiben sem segített, ő pedig élhette a kis világát, és velem nem foglalkozott. De arra jó voltam, hogy mossak, főzzek, takarítsak, pakoljak utána. Érzelmileg, sőt testileg sem sokat kaptam tőle, pedig nekem nagy igényem lett volna erre. Kihasznált, neki kényelmes volt így, de ő nem tett semmit a kapcsolatunk működése érdekében. Nem ez volt a válóok, sokkal komolyabb problémák álltak a háttérben, de a jövőben figyelnék erre, hogy a férfi ne csak egy olyasvalakit lásson bennem, aki kiszolgálja minden igényét, hanem ő is viszonozza a szerelmemet.
2018. febr. 3. 10:27
 10/22 A kérdező kommentje:

A gyerekeimnek sem kell ebben a formában alkalmazkodni állandóan az új férfihez, illetve neki sem kell beleszólnia a nevelésbe, vagy a "nyakába venni" plusz három embert.


A gyerekeimmel is találkozna a férfi, töltenénk együtt időt, de nem apaként kell tekintsenek rá (hiszen van apjuk), hanem egyszerűen jól érezni magukat a társaságában, barátként, látva, hogy anyukájuk boldog.

2018. febr. 3. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!