Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire fel ez az ellenszenv azokkal szemben, akik nem szüzek?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallottam, hogy nem normális az a nő, aki nem szűz már, meg valamire való nő 20 évesen is szűz...


17 évesen vesztettem el egy normális kapcsolatban. Kétlem, hogy nem lennék normális emiatt.


Komolyan, egyesek úgy írják itt a szüzeket, mintha a vérükben akarnának fürdeni...


2018. febr. 3. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
ne vedd magadra szerintem, de tényleg sok álszent ember van
2018. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a hulyeseget meg honnan szeded?
2018. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17 voltam osztálytársam ütlegelt és bántotta azokat a dolgokat amiket szerettem én jó gyerek voltam a szüleimnek megfeltem nem verekedtem hisz megöltek volna érte otthon a lányokat megtanultam távoltartani magamtól még a végén meglátják mekkora lúzer vagyok ha közelebb lépnek
2018. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mármint apám anyám apám megtett mindent hogy elvegye tőlem a férfiasság energiáját nem hagytam de elbújtam anyám meg elutasított minden férfias megnyilvánulás megúsztam mert nem vettem csináltam semmit ha figyelt
2018. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
cserébe egy dolgot kaptam hitet hogy ha hiszek valamiben azt elérem ez szép és jó de mivel nem voltam mártír hisz nem hagytam magam így amit elérek az csak egy illúzió szerencsére
2018. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom..sohasem zavart az intelligencia-ügyben kikönnyítettek véleménye.. nincs rám semmilyen hatással
2018. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez puszta álszentség amit idióta férfiak (nem mind, csak az idióták) szoktak mondani. Általában pont azok, akik megdugnának mindent ami mozog, ezért álszentség. Én mondjuk sose kaptam hasonló megjegyzéseket (16 voltam), meg nem is kötöttem senki orrára. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy kivel mit csinálsz. :)
2018. febr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!