Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az exed még tetszik neked,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exed még tetszik neked, és hónapok múlva is látnád, hogy szenved és téged akar, mit tennél?

Figyelt kérdés
Ha tetszetek még mindig egymásnak, de te sokat csalódtál, és még mielőtt komolyabbra fordultak volna a dolgok, leléptél. Ő fél éve szerelmes beléd ugyanúgy és nagyon hiányzol neki.
2018. febr. 3. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én hasonló módon léptem ki. Egyszerűen élet szintjén nem mehetett tovább a dolog. És nem hiszek bennem, hogy menne. Akkor se ha érzelmileg onnan tudnánk folytatni. Meg a sok kín miatt már az is bennem van, hogy azt nem akarom még egyszer. És nem hiszek benne, hogy nem megint ott találnánk magunkat abban.
2018. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Az exem okkal az exem. Sok ember tetszik nekem, de csak távolról. Majd megnyugszik, okkal döntöttem az egyedüllét mellett és nem mellette. Akár szerelmes, akár nem.
2018. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet én bolond adnék egy esélyt. Bár lehet utánna én szenvednék.

Ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy le lehetne írni, és nem fekete-fehér...

2018. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én biztos megpróbálnám újrakezdeni, szerintem ha még fél év után is vannak érzelmek, akkor annak oka van. Hívd el valahova, akár facebookon vagy telefonon vagy személyesen és beszéljétek meg.
2018. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok?
2018. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2018. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, ő a férfi. 25 és 28 évesek vagyunk. Minden rendben volt pár hétig, kb három hétig, aztán ő egyik nap bejelentette, hogy nem szerelmes, és be akarja fejezni, ez részéről csak fellángolás. Aztán utána nem beszéltem vele, de találkoztunk, és ott is bújtunk egymáshoz meg minden, és azt mondta átgondolja, mi legyen, nem akarja, hogy csalódjunk. Aztán azt mondta, hogy ő nem akar kapcsolatot. De akkor is úgy mondta, hogy bújt... Érdekes... Volt egy menyasszonya, aki megcsalta, meg egy másik csaj, aki fél évig hitegette... Sajnos egy munkahelyen dolgozunk... Majdnem minden nap látjuk egymást, látom a szemében, hogy ő is érez valamit, csak nem vállalja... Én nagyon szenvedek... nagyon hiányzik, és valami azt súgja, hogy boldogok lehetnénk nagyon, mert összeillünk, sok közös dolog van bennünk, de valami elválaszt... :(
2018. febr. 3. 17:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Megcsalta a mennyasszonya, a másik pedig hitegette. Lehet attól fél, hogy te is átvered.
2018. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne valami, amit szégyell vagy ami miatt fél, akkor ezt amit mond jobb ha elhiszed.


Volt szex abban a három hétben? Mert pl az lehet oka félelmeknek.


De amúgy ilyet nem mond az ember, hogy nem szerelmes, ha az és ha a másik is akarja. Szerintem a legesélyesebb, hogy kedvel, meg jól esik neki a női közelség, de tényleg nem te vagy neki, akitől megugrik a pulzusa.


A legtisztább lenne, ha feldobnátok egy pénzt és aki nyer az keres másik munkahelyet. Bár inkább te keress. Az új munka az jó lépés a megújulás felé. Jön a tavasz is, szép idő lesz. Jobban érezheted magam majd.

2018. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Háát nem is tudom. A történtek ismeretében nagyon át kellene gondolnod akarsz-e tőle valamit. Azért az nem fair, hogy három hét után dob... Ennek olyan kihasználás feelingje van. De az ks igaz, hogy sokat csalódott és talán fél egy komoly párkapcsolattól. Nehéz eldönteni, gondold át.
2018. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!