Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak! Nektek mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Nektek mitől érdekes egy nő?

Figyelt kérdés

Sokszor az a diplomatikus válasz arra, hogy a férfiak csak szexet akarnak a nőtől (függetlenül attól, hogy végül belemegy-e vagy sem), hogy nem elég érdekes.


Ha nem a sokrétűsége, nem a humora, nem a lazasága, nem a céltudatossága, nem a tudása, nem az érdeklődése a másik iránt az, amitől *elég érdekes* lesz, akkor mi? Mi kell nektek, hogy egy nőt szórakoztatónak, érdekesnek tartsatok, ha az nem elég, hogy tudtok vele normálisan beszélgetni és jókat nevetni?


2018. febr. 3. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Tud varrni, kötni, főzni, kertészkedni, énekelni, mesét mondani, gondoskodni, kedveskedni, táncolni stb? Gyakran el vannak ezek hanyagolva a "férfias traitek" mellett. Mihelyt abbahagyjátok a versenyt, egyből érdekesek lesztek. Csak tipp.

31/f

2018. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kötni nem tudok. Horgolni igen.:) Meg a többit is.:)
2018. febr. 3. 20:28
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Jajj istenem gyerekek.

Ez nincs meghatározva nincs rá megfelelő magyarázat kifejezés, és felsorolás....


Oda-vissza férfi-nő , nő-férfi ugyanaz, meglátod megtetszik , megismered és akárhány éves is vagy már 1 perc után arra vársz mikor látod legközelebb, minél több időt töltesz vele, annál nehezebb nélküle, beleszeretsz, megfog, megőrülsz érte, már azért,. hogy megcsókolhasd.


A 2. verzió: megismered....és eldől, hogy attya úr isten b**asszki ezt a hülye idiótát, na ezt maximum megdugni lenne jó aztán ne is lássam többet, jobb ha az igazi nevemet sem mondom meg.

2018. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Ezt kicsit nehéz megfogalmazni, de megpróbálom. Kezdem az elejével: ha szép a lábfeje.

Tud határozott lenni, de a megfelelő helyzetben és emberekkel szemben humánus is. Ha ki meri mondani a +/- érzéseit, nem sértő a humora, tud nevetni/sírni, ha olyanja van. Ha sok dologhoz hozzá tud szólni vagy legalább az élet egy területén profi.

2018. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

Akkor az általad felsorolás és az általam leírtak alapján én amondó vagyok, hogy érdekes csajszi vagy.

31/f

2018. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Első körben ha nagyobb a szókincse mint a "lehet,talán,esteleg,előfordulhat,igen,nem,mégsem,nem tudom" és vannak érzései amiket nem bírál felül 100%-ban az erőltetett racionalitásával.
2018. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen, mert qrva érdekes lehet azt nézni, ahogy kötsz/varrsz/főzöl... Mindjárt el is élvezek.


Ne legyetek már ekkora agyhalottak.

SZámomra az az érdekes, aki ennél magasabb intelligenciával van megáldva.

De az biztos, hogy ezektől függetlenül alakul ki, hogy valakivel jól érzem-e magam és repül az idő, vagy pedig unalmasnak tartom.


Röviden vagy tudok vele igazán jókat beszélni és jól érezni magam, vagy nem.

Ha meg nem, akkor nem. Bumm.

2018. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Miből gondolod, hogy csak ezeket a (számomra) totál alap dolgokat tudom? :) Vagy ez kizárja, hogy máshoz is értsek? Ezek készségek. Attól még lehet másból tárgyi tudásom. Meg lehet más a hobbim.

2018. febr. 3. 20:44
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Engem az szokott felkavarni, ha azt érzem egy nő társaságában, hogy "pont olyan, mint én, csak női testbe bújtatva". Hasonló a természetünk, a belső tulajdonságaink, a humorunk, a viselkedésformáink, talán még egymás mondatait is be tudjuk fejezni. Ekkor érzem azt, hogy őszintén magamat tudom adni, nincs semmi feszengés, felszabadult tudok lenni. És ilyenkor a szívem is megdobban... Mindenkinek azt szoktam tanácsolni, hogy ha ilyet tapasztal valakinél, foggal-körömmel kaparjon utána és még véletlenül se hagyja futni.
2018. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha elárulnám, meg kéne, hogy öljelek. 😀
2018. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!