Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik azok a tulajdonságok, amik alapján sikeres lesz egy férfi egy nőnél?

Figyelt kérdés
Elsősorban a nők válaszára vagyok kíváncsi. Sokszor tanácsolnak olyasmit, hogy "légy önmagad, legyen hobbid" stb, mégis ha nem a "szeretek túrázni, utazgatni, imádom a focit és a forma1et." (ezek mindegyike érdektelen számomra) vagy a "szeretek vezetni, barkácsolni" klisék közül kerül ki az érdeklődési köröd már nem is vagy férfi. Hogy van ez? (30/F)

2018. febr. 6. 18:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Nőktől várod a választ? :D Barátom,30 éves létedre még nem jöttél rá,hogy fogalmuk sincs és néhány mondat alatt önmaguknak mondanak ellent és az általuk említett dolgok köszönőviszonyban sincs az épp aktuális párjuk jellemzőivel!?
2018. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
A légy önmagad, ne szerepet erőltess bármennyire is közhely, de igaz.
2018. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Az #1-essel egyet kell értenem, a nők nem fogják tudni úgy megmondani, hogy mikkel lehet vonzalmat építeni, mert ők csak a végeredménnyel szembesülnek egy vonzó férfinél.

Alapvetően a nőknek egyébként a magabiztos, férfias személyiség számít a legtöbbet, illetve még van sok dolog amire érdemes odafigyelni. Zsedényi Csaba: Kulcs a nőkhöz című könyvét tudom ajánlani, abban elég jól össze van szedve a lényeg.

Meg itt van még egy elég jó összefoglaló cikk a női vonzalom alapjáról, a hipergámiáról:

[link]

2018. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

Egy normális nőnél, ha szimpatikus vagy neki, ad esélyt, ha nem vagy szimpi, akkor nem. Egy nő első ránézésre eldönti, hogy van-e esélye a pasinak vagy sem. Nagyon ritkán változik a vélemény, hogy mégis ad. A tulajdonságokat most nem sorolom, de ha azok a tulajdonságok imponálnak nála, amivel te is rendelkezel, az elég hamar kiderül. Megjátszani meg nem érdemes magad (hacsak nem lukra mész), mert elég hamar kiderül.


A pénzéhes nőnél csak a pénzeddel leszel sikeres.

2018. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Jó külső vagy gazdagság, ha mindkettő megvan,akkor lehetetlen,hogy egy ilyen embernek ne legyen kapcsolata. A személyiség, önbizalom,humor stb,amit össze szoktak itt hordani csak maszlag. Nem nézel ki jól,akkor tesznek magasról a személyiségedre. Jöhet a lepontozás, köztudott,hogy aki lemeri írni az igazat,azt elkell "hallgattatni.
2018. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Egy nő semmi mást nem vár el, mint hogy ne unatkozzon mellette. A nők ezen szempontból olyanok, mint a gyerekek, vagyis amíg lekötöd őket valami szórakoztatóval, addig boldogok melletted, ha viszont unatkozni kezdenek, akkor abban a pillanatban elkezdenek új férfi után nézni. Nem feltétlenül kell ehhez se pénz, se Brad Pitt fizimiska, egész egyszerűen gondoskodni kell arról, hogy mindig legyen valami, ami leköti őt és pozitív élményekhez juttatja. Olyan ez, mint a stand-up: nem azokat mondod, amik számodra viccesek meg, amik neked szórakoztatóak, hanem olyan vicceket mesélsz, ami a közönség számára az, egy stand up-os felismeri, hogy a közönsége abban a pillanatban épp mire vágyik és megadja nekik, dacára annak, hogy a legtöbbjük egyáltalán nem találja viccesnek azokat, amiket előadnak, de mivel szórakoztatniuk kell, így megteszik.

Köztudott, hogy a válások nagy részét a nők kezdeményezik, azonban arról ritkán beszélnek, hogy mik is az indokok. A pénzügyi gondok után a leggyakoribb indok a "nem érzem már azt, amit régen" meg az ehhez hasonló dolgok, vagyis a nők már nem kapják meg azt a szórakoztatást, amit a kapcsolatuk elején, ezt pedig úgy élik meg, mintha a férfi már nem is szeretné őket. A legtöbb férfi nincs tisztában ezzel a ténnyel és ezért vakarják a fejüket, amikor vacsi közben az asszony odatolja az orruk alá a válási dokumentumokat, holott ők azt hitték, hogy eddig minden szivárvány és happy, a valóság azonban az, hogy a feleségük unatkozni kezdett mellettük, az unalom a nő számára pedig a legrosszabb élmény egy párkapcsolatban, rosszabb, mint a megcsalás.

A lényeg az, hogy el kell érned, hogy a nő vágyjon a társaságodra azáltal, hogy a veled töltött időt úgy fogja fel, mint a napja fénypontját, mert te vagy az, aki képes őt úgy szórakoztatni és olyan élményekhez juttatni, amik hatására ő kezdi el keresni a társaságod. A nők az "én, én, én" elven működnek az első gyerekük születéséig és minekutána gondolom nem egyedülálló anyákra akarsz ráhajtani, így ezen elvet figyelemben tartva kell dolgoznod. Ő azt akarja, hogy tégy a kedvére, elvárja tőled, hogy szórakoztasd, mert egy nő számára ez a szeretet kifejezése.

2018. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Amik fainak: hát, legyenek szépek a vonásai, ő meg legyen egy helyes ember, pl odavonzza a tekintetet, ha mosolyog; mert jó legyen ránézni, úgy sugározzon belőle a mosoly, hogy őszinte; na ezt nagyon szépen leírtam, most én se vagyok hajlandó kibogozni/átgondolni pontosra, amit leírtam:p; szóval valamennyire azért legyen szép is, de nem kell feltétlenül, hogy a legszebbek közé tartozzon, de találjak rajta valami szépet; és ez mindenkinek egyéni, hogy talál-e valakinek az arcán valami szépet; szóval van pl akinek valaki/valami vonás tetszik, valakinek meg totál pont nem , és ezek az emberek nem értik egymást. Szóval legyen valami olyan is rajta, ami vonz, a genetikájában is; aztán hát lássuk legyen kedves, aranyos, jószívű, megértő, őszinte, igazságos, hűséges, békés természetű szelíd, empatikus, intelligens, minimum némileg lehetőleg bölcs, jóhumorú, legyen teli érzelmekkel és merje is kimutatni, legyen nyitott új nézőpontokra és fontolja meg és csak az után mondjon róla véleményt hogy ő maga belső érzése szerint egyet ért-e vagy nem; meg pl véleménye is sajátja legyen; tehát ne azért mondjon valamit, mert úgy látja ,hogy a többségnek is ez a véleménye; hanem pl belső érzésre, mondjuk ha tetszik neki egy adott zene, úgy, hogy tényleg odafigyelt rá, ami véletlenül pont a többségnek is tetszik, akkor ne azért mondja, hogy tetszik neki is, mert ez az elvárás, hanem azért, mert ő így gondolja, így érzi. Ha viszont pl neki nem tetszik valami, de a többségnek mégis, tehát nem egyezik a véleménye a többségével, de kérdezik; akkor vállalja föl nyugodtan, de ha bántó lenne a véleménye, akkor fogalmazza meg finomítva, hogy "nekem nem annyira tetszik", "szerintem nem annyira jó". Szóval igyekezzen, hogy lehetőleg ne bántson meg senkit, de ha ez mégis megtörténik, akkor kérjen bocsánatot, és hamis kapcsolatokat ne építsen ki; pl olyan emberekkel ne barátkozzon, akiket amúgy nem bír, csak hogy benne legyen a buli közepében. Ha valakit nem bír, és pl nem munkahelyi kolléga, akivel kényszeresen össze vannak zárva; akkor nyugodtan hagyja ott; de lehetőleg ott is kedvesen rázza le. Legyen egy kis szeretetre méltó ember. Egyébként pl nálam az nem szempont, hogy határozott/magabiztos legyen, hanem őszinte szeretetre épüljön a kapcsolatunk, az legyen közöttünk. Ja meg pl én szeretnék gyereket. Szóval aki meg nem , azzal nem is kezdenék. Meg pl ha szereti az állatokat, az is jó. Meg pl nálam előny, hogyha valaki nem egy "partyarc", hanem inkább otthonülős-vagy kirándulós típus. Ja és focimeccsre pl engem nem tudna elrángatni. Szóval ezt azért pl tartsa tiszteletben; és tényleg tiszteljen saját magával egyenrangú félként. Ja és ha valamelyikünk valami butaságot csinál neadjisten, akkor ne üvöltözéssé fajuljon el a dolog, hanem beszéljük meg intelligens módon. Ja és legyen még becsületes is tényleg, tisztességes. És ne akarjon másnak ártani; max önvédelemből, de ne adódjon úgy. Ja meg még pl hogy elfogad és szeret engem és tisztel úgy ahogy vagyok; és képes az igazi színtiszta szeretetre, és nem köt érdekkapcsolatokat pl, meg ő sem megy bele lehetőleg, hogy kihasználják.
2018. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

*Ja és külsőre még:

ne legyen lehetőleg se túl izmos

se túl húsos/pocakos

se kórosan sovány

hogyha viszont genetikailag vékony, az nem baj, az nem von le, mert ezt az adottságot kinézetet örökölte, testalkatot, tehát erről nem tehet.

2018. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

*de úgy hogy kilátszanak a bordái, olyan ne


Ja és mégegy, hogy lehetőleg ne divatozzon, hanem legyen szép férfias

2018. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Haver, ha horgászni mész sem a halat kérdezed meg arról, hogyan tudnád kifogni...


Mondok egy tippet:

Azokat a tanácsokat, amik valóban működnek, a nők utálják. Nézd meg az 1-es és a 3-as válaszolókat.

Ők hasznos észrevételeket írtak, ráadásul olyan cikket linkeltek, ami leírja tökéletesen a nők működését. (Én azt a cikket már legalább tízszer elolvastam. Javaslom te is úgy tanulmányozd, mint a Bibliát!)

Le is pontozták őket alaposan...

És engem is lefognak, ebben biztos vagyok.

2018. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!