Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti adnátok új esélyt annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok új esélyt annak, aki bántotta a családotokat?

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg annyi, hogy volt egy lány, akit bemutattam otthon. Anyámék nagyon jó szívvel fogadták, és mindent megtettek a lehetőségeikhez mérten, hogy jól érezze magát nálunk. Sajnos pár hónappal később kiderült, hogy a közös ismerőseinknek folyamatosan panaszkodott (közöttük a főbérlőmnek is), hogy mennyire sz@*r nálunk, és hogy mennyire idegesíti a társaságom ezeken a hosszú hétvégéken. Amikor ez kiderült, volt egy hatalmas veszekedés. Másnap bocsánatot kért, aztán még egy szombatot együtt töltöttünk, aminek a végén abban maradtunk, hogy egy darabig nem találkozunk.


Ennek három és fél hónapja, azóta nem tudok róla semmit. Sokszor hiányzik még, és sokszor feljönnek a közös emlékek, amikor boldog voltam vele, de nem akarok elsőként lépni. Nagyon neheztelek rá, hogy ilyen kétszínű volt a családommal. Pláne, hogy szeretettel láttuk, és én külön is rengeteget segíttettem neki az eltelt években. Úgy érzem nem ezt érdemeltük.


Sajnos a balhé óta teljesen depressziós lettem és introvertált. Nem szívesen megyek el sehova, nem randizok, nem ismerkedek senkivel. 29 éves leszek jövő hónapban, nincs sok időm párt találni, de félek, hogy évekbe fog telni, mire kiheverem ezt a csalódást. De ez, hogy szerettem és támogattam valakit, aki aztán bántotta a családomat, ezen nem tudok túllépni.



2018. febr. 10. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Túl kell lépni rajta. Addig is menj sportolni.
2018. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem tud nyíltan kommunikálni, esélytelen. Ha van egy problémája szóljon, és megoldjuk, az se érdekel, ha azt hiszi megbántana és azért nem mondja el, mert így hogy később, mások álal derül ki, még rosszabb. Hagyd, van időd mindenre, 29 évesen nem sürget az idő.
2018. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit szóltál volna, ha ezt elmondja neked?

"Béla, szeretlek, jófej a családod, de nem szeretek ott lenni, inkább magamban lennék, míg te a szüleidet látogatod?"

2018. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem hagyd

29 évesen nem vagy lekésve semmiről sem, idővel túl leszel rajta.

Találkozz a barátaiddal. Tudom, hogy nehéz, de az jót fog tenni neked.

Szeresd saját magadat.

2018. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sunyi egy bige, semniit nem vesztesztél.

Te úgy emlékszel, hogy szép napok voltal, de neki meg nem.

Fel a fejjel? Élj!

2018. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!