Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt köztetek olyan sikerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan sikertelen/szűz pasi, aki ha csajnak született volna, akkor drasztikusan sikeresebb lett volna a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Mert én tutira ilyen vagyok. Alkatom tipikus nőies filigrán/vékony, alacsony is vagyok (170), a kézfejem, arcvonásaim mind-mind nőiesek. Gyönyörű, világító kerek zöld szemeim vannak, dús szempillákkal és telt ajkaim vannak. Ha pedig azt veszem figyelembe, hogy a férfihormonok/tesztoszteron miatt a borostám is sötét, sűrű, akkor nőként meg vszeg a mellem is nagy lenne, hiszen ugyebár azt meg a női hormonok határozzák meg. Az is sokat sejtet, hogy van ilyen facebook-os alkalmazás, ami egy kép alatt legenerálja, hogy milyen csaj lennék és nagyon gyönyörűt dobott ki rólam. Meg sem lepődöm hiszen inkább finom vonásaim vannak, mint markáns férfias. Annyira bánom, hogy nem nőnek születtem, mert irtó jó csaj lennék és örökké csak magas, sportos, gazdag álompasikkal dugatnám magamat. Annyira jó lenne. :D

Van köztetek olyan, aki hasonlóképpen gondolkodik és szerinte is rossz bőrbe született bele?



2018. febr. 10. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

De az is lehet, hogy a tesztoszteron ugyanúgy nagy lenne benned nőben, szóval a testszőrzeted sötétebb dúsabb lenne az átlag nőnél...


Mindenesetre nem nő vagy, szóval azzal boldogulj, amid van, no és ha akarod irány az orvos átoperltatni magad, ha annyira nem tudod elfogadni magad.

2018. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

B_zi még lehetsz, ahogy olvasom a kérdésed még sanszos is.

Aztán jöhetnek az álompasik..

2018. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem te pasinak is jó vagy
2018. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A facebookos alkalmazás legenerálta? De édes. :)))))
2018. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Gyanúsan megint a mágikus 170 -es szám jött elő, mint alacsonysági mérték... szerintem max 2 itteni 170 cm-s komplexusos tag irkálja az összes ilyen kérdést.
2018. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te látens meleg vagy travi vagy.

Nem bántani akarlak, de ezzel szerintem foglalkoznod kellene.

Már sokszor kiírtad ezt a kérdést és mindegyikben a magas asztallap mellkasú tesztoszterontól és izmoktól duzzadó gladiátorokról áradoztál.

Férfiakra nem használják a filigrán jelzőt.

2018. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Valaki azt mondja el, hogy miből gondolja valaki azt, hogy ő férfias is lehetne ha nem tesz érte semmit..?

Vékony alacsony... kézfej nőies. WTF? Takarodjál dolgozni, akkor nem lesz nőies a kezed.

2018. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, de a friss husi tinilányoknak nagyon bejövök :3

24/F

2018. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kajak ismerkednek veletek! Irjatok :)
2018. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!