Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Részegen tényleg könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen tényleg könnyebben ismerkednek az emberek a szórakozóhelyeken, jobban feloldódnak egy adott helyzetben? Ma megyünk pesten valamerre és gondoltam iszok majd egy keveset. F

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Igen, de az ismeretség gyakran csak az este végéig tart. :D

Hozd ki belőle a legtöbbet.

2018. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pesten minek mész szórakozóhelyre férfiként? Mindenhol szinte csak külföldi pasik vannak pesti szórakozóhelyeken. Totál értelmetlen pénzkúrás
2018. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni igen könnyebb, de ahogy már mondták is rövid életű lesz a kapcsolat.
2018. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Minek jöttök mindig ezzel a külföldi pasi szöveggel? Nyilván az olyan lányok akiknek pi kell meg egy hétvégi dugás, azok megtalálják őket, de nem csak ilyen nők vannak azért ilyen helyeken.
2018. febr. 10. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem részegen abszolút nem. Max spiccesen. Ha ismerkedni akarsz, akkor csak keveset egyál, ne részegedj le.
2018. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az alkohol azért oldja a gátlásokat, bár ahogy már írták, nem szabad túlzásba vinni.
2018. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ki merre megy ma? Már ha mentek valamerre.
2018. febr. 10. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol segíthet feloldódni, könnyedebbnek lenni, ha nem részegre vedeled magad. Ha túlzásba viszed, az már taszító.
2018. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmaznék hogy kicsit spiccesen/bódultabban a legtöbb ember picit felenged ,vesztenek a gátlásaikból (nem rossz értelemben) egyszerűbben kommunikálnak a többi emberrel.

Én is tapasztaltam nőként hogy pár pohár bor vagy fröccs után amikor már azért jó kedvem van (de nem vagyok részeg meg semmi ízléstelenre nem kell gondolni) lazább leszek és pl baráti társaságokba sokkal egyszerűbben odamegyek,bemutatkozom a többieknek ,egyszerűbben elbeszélgetek olyan haverokkal (férfiakkal és nőkkel egyaránt csupán barátilag) akiket nem annyira ismerek.

És igen ha esetleg valaki tetszik vagy csak szimplán felkeltette egy férfi az érdeklődésem akkor jobban tudok vele beszélgetni így elsőre szinte bármiről.

Szóval ivás nélkül is tudnék csak kevésbé feszélyezetten (ha nem ismerjük annyira egymást) ,nem izgulok így rá a dolgokra.


Ellenben ha valaki pocsolyarészeg az csak hasonlóan részeg emberrel tud ismerkedni és szerintem mondanom sem kell hogy nem lesz túl eredményes a dolog. Mert aztán alig emlékeznek a dologra vagy emlékeznek és szégyellik ami történt stb.

Csak mértékkel:)

2018. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy keves ital valoban nem art, de ehhez tudnod kell a hataraidat. Csak addig menj el, hogy a lazabb, batrabb, fesztelen ened jojjon elo. Nehany sor pont jo lesz, ne rovidezz, ne keverd, es a lany elott foleg ne nyakald a piat.
2018. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!