Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy ennyire sikertelen vagyok a nőknél? Mindig amikor megismerek egy nőt neten, egy idő után már nem akar tőlem semmit vagy egyszerűen eltűnik.

Figyelt kérdés

Mostanában társkeresőn próbálkozom, de máshol se jutottam messzebb.

A legnagyobb baj, hogy nem nézek ki jól ezért nagyon ritka, amikor egyáltalán visszaír valaki. Viszont ha igen, átmegyünk másik felületre, de randi soha nem jön össze, mert közben eltűnik a lány.


Általában az jellemző, hogy sokat írok magamról és nagyon érdeklődök a lány iránt is, és végig nagyon kedves vagyok vele. Talán ezzel van a gond vagy mit ronthatok el esetleg találnak nálam jobbat?


Nagyon aggasztó, hogy önmagát ismétli a történelem.


2018. febr. 10. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Hamarabb kezdeményezz személyes találkozást.
2018. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem kelted a vágyát.
2018. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar az, hogy nem nézel ki jól? Ha tudsz vele valamit kezdeni, akkor próbálj meg. Ha nem, akkor is valakinek egyszer úgy is megtetszel, ha megismer. Lehet, hogy az a baj, hogy túl rámenős vagy, vagy túlságosan elkeseredetten próbálkozol. Amellett, hogy magadat adod, próbálj meg kicsit "félgőzzel" nyomulni a lányokra. Próbálj meg minél többet élőben is találkozgatni, hátha úgy magabiztosabb leszel.
2018. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy írod, nem nézel ki jól. Ez már lehet ok, akik meg mégis válaszolnak, lehet, hogy időközben találnak jobbat. Vagy egyszerűen a kedvességed kevés. Nem vagy annyira érdekes szamukra, hogy az ellensúlyozza azt, hogy nem nézel jól ki.
2018. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, volt, hogy nagyon rámenős voltam, de legutóbb szerintem nem voltam az, és már a 2. levél után eltűnt, de

az előtte lévő lánnyal sokat beszéltem, és írtam neki, hogy milyen kedves, okos lány, meg mennyire örülök neki, lehet, hogy ez hiba volt, csak hát nagyon szeretem kimutatni az érzéseim.


Igyekszem változtatni a külsőm, de már nem érzem úgy, hogy lenne hova. Nem gondolom, hogy igénytelen lennék, nem vagyok elhízva, már pattanásaim se nagyon vannak. Egyszerűen az adottságaim nem jók.

2018. febr. 10. 18:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét probléma megítélésed szerint a külsőddel?
2018. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az arcommal van a baj, nem férfias és a borosta nem lenne megoldás rá.
2018. febr. 10. 18:47
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha már mindent megtettél, akkor abból kell élni, ami van. Engedd el, lehet, hogy akkor kicsit magabiztosabb is leszel.
2018. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ja meg oldalról nézve olyan görbe az orrom, meg kesze-kusza fogaim vannak, bár már fél éve van fogszabályzóm és az javul is. :)


A többivel viszont nem tudok mit kezdeni.

2018. febr. 10. 18:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Mutass képet, nem hiszem el, hogy az összhatást elrontanák az általad vélt hibák.
2018. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!