Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok / Nők. El szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / Nők. El szoktátok olvasni a ferfiak adatlapjat, hogy mit irnak magukrol?

Figyelt kérdés
Befolyasol egyáltalán barmit is? Nalam ugy mukodik, hogy ha nagyon megtetszik egy nő, akkor elolvasom az adatlapjat is es erdekel mit ír magáról, még ha csak 3-4 sort is.

2018. febr. 11. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, el szoktam. Nem írok olyannak, aki pl. dohányzik vagy pl. vékony nőt keres.
2018. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként tapasztalom, hogy szinte soha nem olvassák, csak a kép és annyi, mert többször előfordult, hogy a lány olyasmiket kérdezett ami kint van az adalapomon világosan, egyértelműen.
2018. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki tetszett, azt el is olvastam.

A többi meg értelemszerűen nem is érdekelt.

2018. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
El szoktam, anélkül nem is írok neki. És jó pont, ha nem csak 2 sor. Fordítva sajnos én is azt tapasztalom, hogy telibeszarják, utána meg írnak valami bullshitet, aztán nekem kelk szólnom, hogy he elolvastad volna, tudnád..
2018. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább írni tanulj meg!
2018. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!