Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkább hazudnom kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább hazudnom kellett volna a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Biszexuális lány vagyok, és az egyik csak barát barátnőm arról számolt be nekem, hogy nem talál magának pasit, mert rájött, hogy túl szép, és félnek tőle emiatt a férfiak. Aztán megkérdezte tőlem, hogy én mit gondolok? Én pedig őszintén válaszoltam, hogy szerintem hülyeség, hogy azért nem talál pasit, mert túl szép. Mondtam neki, hogy ne értse félre, szép, de én se tudnék rá barátnőként tekinteni, csak barátként, mert nem indítja be olyan szinten a fantáziámat, hogy le akarjak vele feküdni. Erre besértődött. Nem akartam megbántani, de én elvárom a barátaimtól, hogy őszinték legyenek velem, és én is őszinte vagyok velük. Az meg, hogy egy lány túl szép, ezért nem keresik a férfiak a társaságát, szerintem hülyeség.
2018. febr. 11. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, majd megnyugszik. Csak egyesek inkább ilyen hülyeségeket találnak ki minthogy kicsit magukban keresnék az okokat.
2018. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolja magáról hogy túl szép akkor biztos egoja is elég magason van. Az ilyen emberek az őszinteséget nem kedvelik. Nem a te hibád, egy barátnak nem az a dolga, hogy fényezze a másik egoját hanem az hogy belemondja a másik szemébe az igazat. Kivel legyen őszinte az ember, ha nem a barátaival? Majd megnyugszik, ha nem, akkor keressen olyat aki körbenyalja ugyan úgy ahogy a csajok között szokás (tisztelet a kivételnek).
2018. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!