Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire van esélye a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van esélye a mai világban egy Kim Kardashian vagy Scarlett Johansson alkatú nőnek?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin is írják, hogy a legtöbb pasinak a vékony lányok jönnek be, az az ideál, és én is ezt látom a környezetemben, hogy a vékony lányokat ajnározzák, nekik bókolnak, rájuk buknak (akkor is, ha nem szép az arcuk hanem csúnya).


És senki ne jöjjön már azzal a végtelenül unalmas rosszindulatú szócsépléssel ''jajj te irigy vagy szeretnél úgy kinézni és szeretnéd ha neked bókolnának''. Ki ne szeretné, ha bókolnának? Ez minden nőnek jól esik. Nem feltétlen irigységből.

Igen szeretnék vékony lenni, de tudom, lehetetlen. Olyan nem leszek mint a modellek, akármit teszek.

Nem leszek magasabb, és nem lesz vékonyabb csontozatom, nem lesz kevésbé széles a csípőm.

Nekem tényleg ilyen Scarlett Johansson, vagy Kim Kardashian alakom van, ők pedig már dagadtnak számítanak, itt gyakorin írta valaki hogy szerinte SJ az duci.


[link]


[link]


(Nekem igaz nincs akkora fenekem mint utóbbinak).


Jó, most tudom, jöttök azzal fogyjak le, diétázzak, vagy sportoljak, de....Ha lefogyok, azzal nem megy le sem a csípőm, se a csontozatom, se a combom, ha sportolok, attól se vékonyabb, hanem izmosabb leszek.....


Vagy nagy nehezen elfogadom magam, és keresek olyat, aki elfogad.


Van egyáltalán esélye egy olyan alkatú lánynak, mint én, hogy találjon valakit, aki efogadja ebben a vékonyság kultusz világban???? Vagy tarthatok attól, hogy a aki velem van amint lesz esélye elhagy egy vékonyért??


Én már nem is vágyom bókra vagy figyelemre, csak egy valakira akinek így tetszem, ahogy vagyok, és elfogad olyannak, amilyen vagyok.


Más vékony lányok minden ujjukra találnak tíz pasit, válogathatnak, én örülhetek, ha legalább egynek kellek....És nem szégyell velem megjelenni.



2018. febr. 16. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
SJ duci? Dehogy duci, ezt felejtsd el. KK valóban nem a vékony fajta, nekem ő nem tetszik, de csomó férfinak meg hidd el, hogy ez tetszik. Szerintem valami más lehet a gond veled, nem a külsőd.
2018. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez szerintem normális alak, és se fogyni, se felszedni nem kell, ha ilyen az alkatod. Sportolj, mert az mérsékelt izom jobban áll, mit a háj, de ha ilyen az alakod akkor ha csak alkatot néznék, nekem bejönnél. Inkább ilyet, mint egy vékony lánynak akinek ki se kell nyitni az ajtót, mert már a résen befér...
2018. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Fusd át a kérdéseket. Egy nap jön pár kérdés arról, hogy a vékonyak nem kellenek senkinek, aztán pár arról, hogy a teltek nem. Néhányan leírják, hogy fiatal lányként senki sem közeledik hozzájuk, néhányan leírják, hogy idősebbként nem kellenek senkinek. Páran panaszkodnak, hogy egy pasinak sem kell a pici cici, aztán mások meg azért, mert a nagy melleik nem jók.


A helyzet az, hogyha kicsit is adsz magadra, akárhogy nézel ki, lesz olyan pasi, akinek bejössz. Ennyi. Volt telt barátnőm és hetente írt neki jó pár ismeretlen srác facebookon. És nem csak az itt mantrázott lúzerek, hanem izmos és helyes srácok. Tudod miért? Mert normálisan viselkedett. Nem zárkózott be és nem az látszott rajta, hogy depis. Gondolom, ha most írnának neked páran, hogy ismerkedni szeretnének, hirtelen nem izgatna annyira, hogy jól esne pár bók, mert biztos csak gáz pasik írnak.


De olyan szívesen eltöltenék egy hetet az itt panaszkodó nőkkel azzal a feltétellel, hogy az egy hét alatt kapott bókok után kapok egy ezrest. Nem tőlem érkező bókokra gondolok, hanem másoktól kapottakra. 1-2 ilyen hét után meggazdagodnék.

2018. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
szerintem kiválóak az esélyeid
2018. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Durva, hogy itt egyesek, mint te kérdező már annyira agy mosottak lettek, többek között a gyakoris retardáltak miatt, hogy komolyan azt hiszik, hogy a férfiak döntő többsége nem visító örömmel dugna egy Scarlett Johansson ha tehetné.
2018. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ja és nem kövér egyik se! Aki ezt állítja és komolyan is gondolja az értelmi fogyatékos.
2018. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokaknak bejön a nőies alak, legalábbis ezt tapasztalom. Igaz, nincs ekkora mellem, de a csípőm és a derkam között kb 35 cm a különbség. (95 és 60 cm) Szerintem neked az önbizalmaddal van a legfőbb problémád és nem az alakoddal. Én tudom magamról, hogy ez nem átlagos, nem tetszik mindenkinek, de akinek igen, annak általában nagyon. Szerintem SJ vékony összhatást kelt.
2018. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
SJ nem a teste miatt sikeres, hanem a pofikája miatt, azért ebben megegyezhetünk. Ha neked is hasonlóan cuki az arcod, akkor nincs probléma. Ha nem, akkor lehetőségeid azért korlátozottabbak, bár nem reménytelenek. KK irgalmatlan csípőszélessége pedig számomra taszító, és rengeteg férfi van ugyanígy ezzel, habár soknak meg kifejezetten teszik az effajta ősanya típus, úgyhogy ez esetben sincs nagy vész. Én viszont maradok a vékony, sportos testű lányoknál, szerintem sokkal esztétikusabbak.
2018. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Drága Kérdező! Mit szóljon erre az, aki TÉNYLEG kövér? (Nem, nem magamról beszélek.) Aki van mondjuk 160 centi és 95 kiló. Vagy több.

Ha te úgy nézel ki, mint Scarlett Johansson, akkor kiugorhatsz a bőrödből örömödben, nem még hogy siránkozz, hogy kövér vagy.

Kinek akarsz te megfelelni?

Neked tényleg az az egyetlen célod van az életben, hogy megfelelj napjaink vékonyság-kultuszának? Komolyan ennyire az köti le minden szabad valenciádat, hogy hogy nézel ki? Ha igen, akkor nagy a baj. Kívánom, hogy fedezd fel az élet valódi értékeit, tanulj valami újat, legyen hobbid, fess, énekelj, ültess fát, ha tavaszodik, simogass macskát, a reklámokat és a női magazinokat pedig felejtsd el egy életre. Ne legyél konzumidióta.

2018. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es:

Aki tényleg túlsúlyos, azzal mélyen együttérzek, azért részben tudom milyen érzés, mivel az én testalkatom is már kövérnek számít.

Nem mondom, hogy teljesen úgy nézek ki, arcra egyáltalán nem (jájj, most akkor nem vagyok cuki egyik válaszoló szerint....), de az alakom hasonló. A combom, csípőm majdnem ugyanilyen.

Magában SJ nem lenne kövér, de az ideálhoz képest dagadtnak találják.

Én is azért megkaptam már, hogy dundi vagyok meg kövér.

Esküszöm nem érdekelne, ha nem kaptam volna rengeteg bántást az élettől.

Én csak egy kis megbecsülést szerettem volna, elismerést, mivel azt sose kaptam senkitől, csak kritizálást, bántást, szidást.

A pasiknak akarok megfelelni, én csak egy jó szóra vágytam volna.

A vékonykákat a környezetemben észreveszik, azokat rajongják körbe és azok el is vannak szállva maguktól, másokat lenéznek akik nem olyanok mint ők.

Nem ez életem célja, és nem is mindig szoktam ezzel foglalkozni, néha előtör belőlem.

Hallottam én is azelőtt ''az a jó ha van mit fogni'', ''a kerekded formákat szeretik'', igazolhatom hogy ez nem igaz.

A vékony, kislányos alkatú, keskeny csípőjű de annál keskenyebb derekú, vékony lábú, kismellű lányokat szeretik, kicsi kerek fenékkel, azokat dicsérik csinosak, még akkor is ha csúnyák, ha átlagos arcúak.

Ez nagyon rossz érzés, mikor mellőznek, levegőnek néznek, mással pedig bájolognak.

És mesélhetnék....

Tudni szerettem volna, egyáltalán van-e esélyem, hogy legalább egy pasinak tényleg bejöjjek, és ne azért legyen velem, mert csak én jutottam.

Amúgy tényleg nem érdekelne, vannak hobbijaim, vannak állataim, szeretek kirándulni. Csak néha családtagjaim is elrontják a kedvemet azzal, ''miért nincs pasid x évesen, bezzeg a bátyádnak és a nővérednek családja van, és a bátyád nejének a lány testvére ennyi idősen már gyereket nevel'' stb.

Néha úgy érzem nem akarok pasit, elegem van belőlük, máskor jó lenne valaki. Mikor eljutok odáig, egyedül is jól érzem magam, jönnek a b*@sztatások arról, miért nincs pasim....Mintha olyan könnyű lenne.

2018. febr. 16. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!