Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán 100%-ig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán 100%-ig igényes nő? Csak én lennék ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Olyan felállított ideáljaim nincsenek, minthogy pl. szőke vagy fekete legyen a haja, maximum 170 cm legyen, viszont az igényességről nem tudok lemondani. Nem mondom, hogy abszolút nincs sikerem a nőknél, viszont sokra nem megyek vele, mert nem igényesek maximálisan. Nekem egy nő ne káromkodjon, ne dohányozzon, ne részegeskedjen, emellett pedig ügyeljen a külsejét illető apró részletekre. Ilyen a fogak állapota, az bőre, a körme, a haja, az öltözködése vagy a sminkje... Valamelyik mindig hibádzik! Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Huszonéves lányokról van szó.
2018. febr. 17. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
90%
Felszínes vagy.
2018. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy létezik. Csak te nem tudod megfizetni:-)
2018. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 A kérdező kommentje:
Miért, ezekben mi kerül sok pénzbe? Most úgy őszintén... Én is mindig ügyelek magamon a részletekre, illetve a környezetemre is. A felszínesség pedig szerintem ott kezdődik, hogy "legyen nagy mellű, hosszú szőke hajú, kifogástalan alakú" és hasonlók... Amiket én írtam, nem ez a kategória.
2018. febr. 17. 23:56
 4/80 anonim ***** válasza:
87%
nem a pénz a jelszó... hanem az idő. :)
2018. febr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
89%
A listáról hiányzik a jó szájhigiéné. Szerintem sokkal fontosabb mint a sminkje.
2018. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
A szájhigénia az az ápoltság része szerintem. Azért büdös nőkkel nem nagyon találkozom szerencsére. :) Viszont nem hiszem, hogy ez ott érne véget, hogy fürdés-hajmosás-fogmosás.
2018. febr. 18. 00:03
 7/80 anonim ***** válasza:
98%
Káromkodni szoktam,már nem mentem át azon a piszok rostán,irgumburgum :D (csak,hogy "igényesen" fejezzem ki magamat)
2018. febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
92%

Na ezt most fejezzétek be!


Azért az alap higiéniai dolgok inkább a nőknél van meg túlnyomórészt!


Persze szőrnyű,hogy van kivétel...


De több büdös lábú -fogkefét ès fésűt nem látott fiatalembert látok naponta pl tömegközlekedésen.


Nők azért alapból járnak kozmetikába,műkörmöshöz,fogkezelésre,

nőorvoshoz -(nem csak ha baj van), tornázni,futni stb...

aki ilyenekre figyel az nem dohányzik nem alkoholizál,odafigyel az étkezésre stb....


Nem tudom te merre keresgélsz de én csupa ilyen "nett" lányokkal vagyok körülvéve.


43/N.

2018. febr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
98%
Létezik, de az a kategória nem veled fog szóba állni. Miért érné meg nekik napi 2 órát figyelni a tökéletes külsejükre, valami átlagJóska kedvéért, mikor más alájuk rakja a Bentleyt? Szállj le a fellegekből, cicabogár.
2018. febr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
69%
Azért az, hogy ne káromkodjon valaki... Oké, ne beszéljen úgy, mint egy kocsis, főleg egy nő ne, de egy "b+" néhanapján nem a világ vége senki szájából. :D
2018. febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!