Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem vagyok nálatok nyerő?

Figyelt kérdés
Mármint semmi sikerélményem nem volt soha a lányoknál.Más pasiknak ez olyan könnyen megy,de nekem....szerintem én egy lánynak sem tetszem aki nekem igen.Tetszettem lányoknak,de ők nekem nem.Miért nem tetszek azoknak akik nekem igen?Régen úgy öltözködtem ahogyan azok a pasik akik ezeknek a lányoknak bejönnek,de semmi.Egy totál lúzernek érzem magam,hogy még egy barátnőt se tudok összeszedni magamnak.Más srácoknak meg kapásból van vagy 3 jelölt.Egyébként sehova sem járok soha,mert nincs kivel.Barátaim sincsennek.Annyira hiányzik a társaság,de én mindig is félénk voltam és zárkózott.Most meg,nem tudom hogy alakítsak ki barátságokat.Le kellene győznöm magam és eljárni emberek közé,de olyan rossz egyedül

2018. febr. 18. 00:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

mindig lesz valami hiba hidd el.

én full bejövök a 5-7es nőknek,de a 8-10esek kb meg sem látnak.Jó ha 5db 9-10est megkaptam,ami elég kevés.

2018. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem az öltözködés teszi az embert... hiába öltözködsz úgy, mint a "nyerő" férfiak, ha nem vielkedsz, úgy mint ők.
2018. febr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Krecc15 válasza:
44%
Balázs?
2018. febr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
De szomoru, mindjart sirok.
2018. febr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Mivel azt írod, hogy "lányok", s nem mint "nők", ergo kisfiú vagy még.

Várd meg míg felnősz, aztán akkor hajrá.

Egyébként nem a ruha teszi az embert, hanem a jelleme, a modora, az intelligenciája.

2018. febr. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés után leírtad, hogy miért nem.
2018. febr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Más srácoknak sincs kapásból 3 jelölt - sőt, bármilyen meglepő: sokszor még a nőknek sem. Másrészt, ha úgy öltözködsz, mint azok a srácok, de valójában nem olyan a stílusod, nem tetszenek neked igazán azok a ruhák, nem leszel hiteles. Ezt pedig a lányok kiszagolják.


Szerintem az a probléma, hogy félénk vagy és nem jársz társaságba. Sok ember úgy találja meg a párját, hogy a barátai bemutatják más barátoknak, és közülük lesz valaki az "igazi."


22/N

2018. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Bali te vagy az, újraregeltél?:D
2018. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki az a Bali?
2018. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2018. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!