Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy interneten 1 lányra kb 5-10 fiú jut?

Figyelt kérdés
A lányok kevésbe használják az internetet? Mást csinálnak szabadidejükben?
2018. febr. 18. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

mert a fijúkák dunni akarnak mindent, ami mozog, a lányok meg egy normális kapcsolatot keresnének, de nem hagyják ezek az álló kukacosok.

Így elegük lesz lassan az egészből, és megy minden a régi menetrend szerint(hátha jön a nagy ő valahol)

2018. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1%
1-es persze normális kapcsolat :D Csak a pénz meg az alázás kell nektek ezr sajnos megtapaszraltam
2018. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
A lányoknak nincs szükségük arra, hogy neten keresgéljenek. Ha fent is vannak, többnyire csak kíváncsiságból, önbizalom-növelésből. Vagy mert éppen az a "cool".
2018. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez a következménye az 1/10 aránynak.

De miért nem egyenlő nemek aránya az interneten?

2018. febr. 18. 17:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Jah, meglehet hogy élőben kapnak figyelmet legtöbben, így nem jönnek netre.
2018. febr. 18. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Mert a lányok lusták keresni?
2018. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vagyok hozzánőve az internethez, a mobilomon nem is netezek. Ezt az oldalt szoktam olvasgatni, facebookot, e-mailt nézem, de nem görcsölök rá a társkeresésre, és van az interneten kívül is életem, ami kitölti a napjaimat. Pont az a problémám mostanában, hogy az ismerőseim többsége túl kényelmes, elvannak a net és a tévé előtt, a szórakozás kimerül az evésben-ivásban-moziban, ritkán becsúszik valami aktívabb program, de alapvetően nem lehet őket rendszeresen kimozdítani olyan programokra, amik engem érdekelnének. És ez egyébként azokra a férfiakra is érvényes, akikkel eddig ismerkedtem. Aki mégis kimozdítható, az hozzám hasonlóan megy magától, és velük meg azért nehéz, mert már van egy kialakult rutin, és nehéz összecsiszolni, így mindenki marad magában.
2018. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Mert a lányok nem fiút és nem pasit keresnek. Férfiakból alig jut nekik.
2018. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem keresnek, hanem arra várnak, hogy majd te megtalálod őket :D
2018. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert a nőknek nagy %-ban nincs szüksége erre (tudom mondták már) és csak a nem túl jó party-k reggelnek akik nincs ló jó a szamár is kategória.

A pasik ezzel szemben pont vesző nélkül.


Na ezért mondják itt is h F-ként semmi értelme.

Így is 90% mindenhol F. Ezért.


Persze az kicsit más h tele vannak a keresők gyerekes nőkkel és 35 után már nem annyira kelendő egy nő.

2018. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!