Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos, egészséges lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos, egészséges lányként bármilyen párt el tudtam volna fogadni?

Figyelt kérdés

Amikor még társkeresős fázisban voltam, ha tetszett az illető személyisége, nem tudott olyan szinten foglalkoztatni a külseje. Tetszett nálam alacsonyabb, mackós testalkatú, vagy egyszerűen csak nem szép arcú srác.

Illetve még kamaszként egy könyv szereplője rettentően megfogott annak minden hiányosságával (fél lába volt), és elképzeltem, ha ilyen személyiségű párom lehetne, el tudnék fogadni egy olyan hibát.


Sokak szerint ez önbizalomhiány, és teréz-anya komplexus, és hosszú távon csak megsínylette volna a másik ember is meg én is.


De tényleg nem létezik, hogy valakit ne érdekeljen a külső?


2018. febr. 18. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Létezik, de ez manapság olyan, mint a becsület. Ritka. Volt szerencsém tapasztalni. Van egy külső "hibám" és hiába a jó belső, a többség csak a külsőségekre ad. De már rég nem érdekel mások véleménye.


Ha szeretsz valakit, akkor olyannak szereted amilyen.


25/F

2018. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a belső számít. Ha bemutatnám neked az exeimet, megértenéd. Én hiszek abban, hogy minden emberben van valamilyen tulajdonság, ami széppé teszi és amitől a hiányosságai ellenére is teljes értékű embernek számít, én így nézek szinte mindenkire.
2018. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vonzott szexualisan? Ha nem, akkor vsloban Terez Anyat jatszottal es hazudtal mahadnak is. Kevered a baratsagot a tarskapcsolattal.
2018. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akik eddig tetszettek, azok igen, vonzottak szexuálisan, de csak azért, mert olyan személyiségük volt mellé, amilyen. (
2018. febr. 18. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem létezik. Biztosan volt olyan, akivel a külseje miatt nem tudtad volna elképzelni magadat, legfeljebb kevésbé voltál válogatós, mint az átlagos nők.

Féllábú emberrel pedig biztosan nem jönnél össze, még ha most el is tudnád képzelni.

2018. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is tökre bejön egy félkezű lány..mit mondjak..ez van
2018. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!