Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen még barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen még barátom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom. Nagyon válogatós vagyok, és mostanában nem is nagyon mentem semerre. Ha regisztrálok a tinderre, akkor az ismerőseim láthatnák, hogy fent vagyok? Kicsit gáznak tartom az ilyet, és nem szeretném ha az ismerőseim meglátnák. Mit gondoltok róla?

2018. febr. 18. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért baj ha az ismerőseid látják, hogy 21 éves fiatal nőként társra vágysz? Nem szégyen az, de még csak nem is kellemetlen.
2018. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Azért nincsen még barátod, mert válogatós vagy. te magad írtad le.

31/f

2018. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan. Válogatós vagy. Regisztrálj, ott válogathatsz.
2018. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:
Remélem, hogy csak trollkodsz.
2018. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért trollkodnék? Szerintem ezzel nem én vagyok egyedül így.
2018. febr. 18. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
hát, a válogatósoknak nehéz..magamról is tudom
2018. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Interferencia ***** válasza:

-Nem érted, hogy miért nem volt kapcsolatod, majd rögtön utána leírod, hogy nagyon válogatós vagy.


-Gáznak tartod a Tindert, és félsz attól, hogy a szintén Tindert használó ismerőseid meglátnak.


Ezekért remélem, hogy troll vagy.

2018. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!