Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy ez egy új barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ez egy új barátság kezdete? Elhívhatom egy munkán kívüli találkozóra?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kb másfél hete elkezdtem beszélgetni..Múlthéten odamentem hozzá beszélgetni de már előtte is folyton köszöngetett meg odajött beszélgetni ezért gondoltam hogy lépek én is felé..szimpátia az megvan köztünk mert folyton mosolyog rám még beszéd közbe is,érdeklődik irántam..viszont van párja..de nem ez a lényeg hanem hogy szeretném baráti alapon megismerni mert nagyon szimpatikus a személyisége és ahogy az emberekhez viszonyul..bent a munkahelyén nem szeretném feltartani nehogy szóljanak neki...
2018. febr. 18. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mifelenk ugy szokas, hogy meghivjuk a parjaval kozos programra.
2018. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen a lány se idevalósi,gondolom ezért a nagy közvetlenség..Múltkor megkérdezte merre lakok,ő is elmondta ő merre lakik..Csak még kb a nevén meg azon kívül hogy honnan jött semmit se tudok róla..
2018. febr. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!