Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek a három "Kocsis" vezetéknevű magyar celeb-szépség közül ki tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Kocsis Orsi ex-playmate:


[link]


Kocsis Korinna modell:


[link]


Kocsis Alexandra fitness-modell:


[link]


Ha van kedvetek, 10-es skálán egyenként pontozhatjátok is őket. Nem könnyű feladat, mivel mindhárman gyönyörűek...



2018. febr. 18. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Kocsis Korinna az egyetlen, akiről hallottam. A másik kettő mit tett le az asztalra, amiről ismerni kellene?
2018. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kocsis Máté <3
2018. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első tetszik a legjobban. Ráadásul hasonlít is valakire, aki nekem fontos.
2018. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a Korinna 6-7


a többi max 2


NEKEM!!!!!

2018. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pontozni nem igazán tudom ezeket a prostikat, viszont nekem az első tetszik. Vékony, arcra is szép, nem izmos, nőies, cici is van, popsi is van. De igazából ez csak a külső, külsőtől meg nem esek térdre és amúgy sem csak ez az alkat jön be nekem. Igaz én az ilyen nőket úgyis csak nézem.


Második már elég műnő kategória, hidegen hagy.


Harmadikon nem tudom, hogy nevessek-e vagy megbotránkozzak. Lehet inkább sírva fakadok... Szörnyű.

2018. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egikrol sem hallottam, no vagyok.

Nekem a Korina tetszik legjobban.

2018. febr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem őket, de most nem nyitom meg a képeket, mert a mobil netem fogyóban van.
2018. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:
En egyikrol sem hallottam, de a sorrend az ahogy feltetted oket. Az elso egy nagy szep no, csak mar picit idős, az en izlesemnek.
2018. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Clay Morrow ***** válasza:

Orsi.


A másik kettő nem az esetem.

2018. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Korinna.
2018. febr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!