Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok kizáró ok ha egy pasinak nincs érettségije nektek pedig van?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 23:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
36%
Nem. A páromnak sincs, és nincs ebből probléma nálunk.
2018. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
26%
Még a diploma is nem hogy az érettségi.
2018. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
26%
Még a diploma hiánya is az.
2018. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
70%

Érettségi nélkül a mai világban nehéz érvényesülni, viszont a diplomát én máshogy látom, mint az előttem szólok.

Ismerek rendkívül intelligens, jól menő vállalkozással rendelkező embereket diploma nélkül, de ismerek diplomás idiótákat is. Ezt már nagyon embere válogatja.

2018. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
19%

Az igen!

Itt tart a világ, hogy aki egy mezei szakmunkás, az le van szarva?

Hihetetlen provokáció vagy sztereotípia ez, mondom ezt egyetemistaként.

22F

2018. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%
Az érettségi nem egy magas képzettséget feltételező dolog, nem kell hozzá különösebben okosnak vagy tehetségesnek lenni, hogy megszerezze az ember, így az a minimum. Aki ezt nem tudja elérni, azzal valószínűleg nem tudnánk megérteni egymást.
2018. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
14%

#6. Akinek nincs érettségije, még nem feltétlen azt jelenti, hogy nyócáltalános, lehet szakmunkás is. Azt meg ugyan annyi megszerezni, mint az érettségit. Tehát tegyük fel, emberünk kikerül általánosból szakmunkásba, mikor te érettségizett, akkor ő szakmunkás bizonyítványt tesz. Ő munkába áll, te pedig vagy ellébecolsz vagy tovább tanulsz. De kövesd már logikailag, hogy minek menne az 4 évig iskolába egy (sajnos) semmit érő érettségiért, mikor van neki egy szakmája és fizetése olyan dolog meg nem merül fel, hogy kell bármihez neki. Csak, hogy legyen, nincs értelme.

31/f

2018. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
45%

Van egy 36 éves ismerősöm, nem vicc, három darab diplomája van, s nyolc darab OKJ-s képzettsége, és otthon rohad a szüleinél, munkanélküli. Nem akar dolgozni. Évfolyamtársam volt szakközépben.


Mint már diplomás és 6 OKJ-s vécépapírral rendelkező ócska műszakvezetőként látom, hogy szakmunkás, segédmunkás, végzettség nélküli beosztottak csak a párjuk miatt is elképesztően elszántak, elhivatottak, tehetségesek, szorgalmasak, tökösek. Motiválni kell őket! Motiváció, amikben jómagam sohasem részesültem egész életem során.


Mindeközben a több diplomával rendelkező feletteseim pszichiátriára illő módon csorgatják a nyálukat, amikor a céghez betéved egy nőnemű ügyfél. Olyan gusztustalan magatartást tanúsítanak, amit egy takarító/segédmelós/szakmelós meg sem merne engedni magának.


Egyébként meg nyugodtan nézzetek csak körbe egy céges bulin, a balhék 90%-át általában a felső-vezetők köréből generálja valami sokdiplomás taknyos hülye gyökér.


Érettségi, diploma... heh... az emberi és emberiességi értékek nem fognak növekedni egy vécépapír miatt, amit diplomának hívnak, mégis elképesztően sok nő követeli meg elvárásként egy férfitól, pusztán mert magasabb emberi kvalitást sugall az a kék színű szar.

2018. febr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%

Nem az volt a kerdes, mi ertekesebb, mire van szukseg, hanem privat kinek mi az elvarasa.

Semmi bajom a szakmunkasokkal, vannak ilyen tagjai is a tarsasagunknak, de tarsnak hasonlo vegzettsegu ferfit akartam, ill. van is.

Haveri tarsasagban van mindenki, pl. hentes, villanyszerelo, stb. Jo fejek. Semmi bajom veluk.

2018. febr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
83%

Azért egy bizonyos szint alá nem megyek...ez az érettségi, ami a tanulmányokat illeti. A férjemnek és nekem is van érettségink, de nekem pl több szakmám van, neki egy. Ezzel semmi problémám nincs. Az exeimnek is volt érettségije, kivéve azokat akikkel fiatalabb koromban jártam, mert akkor még ők maguk is középiskolába jártak érettségi előtt.

Lehet nyugodtan lepontozni.

Az pedig nem kifogás, hogy érettségi nélkül is lehet okos egy férfi. Ha annyira az, akkor ne legyen már olyan nehéz egy nyamvadt érettségit megszerezni, nem egy akkora dolog. Akinek nem tetszik, lehet keresni 8 általánossal rendelkező barátnőt.

2018. febr. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!