Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyan fiúval összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan fiúval összejönni akit sokkal többnek, jobbnak tartok magamnál? Vagy inkább várjak most szakítás után?

Figyelt kérdés

Egy hete lett vége a féléves kapcsolatomnak, ő szakított velem. Nagyon szerettem, de tudom hogy jogos volt a szakítás, és úgy érzem azért is történt, hogy magammal foglalkozzak végre.

Írnak fiúk, volt akivel már találkoztam is, és hiába érzem magam nagyjából jól, ettől függetlenül még nem érzem azt, hogy a volt barátomhoz hasonlót vagy olyan megfelelőt tudnék találni.

Az is a gond, hogy túl kevésnek érzem magam hozzájuk, úgy érzem sokkal jobb, szebb lányokat tudnának találni.

És abban sem lehetek biztos, hogy mennyire gondolják komolyan. Van aki minden nap ír, érdeklődik hogy vagyok, de 3ból egy az aki tényleg úgy érzem érdeklődik irántam. Csak nem tudom mennyire, vele is azt érzem, hogy sokkal jobbat találna, és ha pl válaszolok neki ő meg fent van facebookon akkor sem rögtön szokott válaszolni.

Valahogy úgy érzem így ahogy most vagyok senkinek nem leszek jó, senkit nem fogok érdekelni.

Bulizni vagy ilyesmi helyekre nem igazán járok. Nem tudom hol találhatna rám a szerelem :D

Hiányzik hogy legyen kapcsolatom de talán most még nem is vagyok alkalmas rá.

Akik írnak velük hogyan döntsem el hogy mi legyen?

Légyszi adjatok tanácsot.! Mit kezdjek azokkal akikhez kevésnek tartom magam?

18/L



2018. febr. 19. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Egy hete lett vége, de már írnak a fiúk. Én évek óta egyedül vagyok, a kutya nem ír.

De azért a nőknek ugyanolyan nehéz a társkeresés, mint a férfiaknak, lol

2018. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
#1 Ugyanebben a cipőben 23 évesen...lol Számomra is érthetetlen ez a "melyik oldalnak nehezebb" kérdés.
2018. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú, de nagy "szerelem" lehetett, ha 1 hét múlva már mással vigasztalódnál :D Most, azért mert valaki ír neked valami szépet már egyből járni kellene vele vagy nem értem ezt. Kapcsolatfüggő vagy? Mert ismertem ilyen csajt, aki szakítás után 1 héten belül már új sráccal volt, mert ő függött attól, hogy mindig kapcsolatban legyen.
2018. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!