Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg, hogy lehet egy előnytelen pasinak feldolgoznia azt, hogy soha nem lehet csinos barátnője miközben rengeteg másnak pedig igen?

Figyelt kérdés

Erről a videóról jutott eszembe hirtelen:

[link]

Alacsony pasiként a büdös életben nem lesz soha esélyem egy ilyen tipikus karcsú, magas, vékony, álomszép röpis csajra:

[link]

[link]

Nem mintha egy tucat kategóriával csúnyább csajnál lenne esélyem, de nekem ez az igazi ideál. Egy magas pasinak pedig bármikor van rá esélye, aki csak annyival másabb, hogy egyszerűen más génekkel jött világra. Nekem pedig soha nem lesz. Szerintem ez elképesztően igazságtalan. Ti, akik hasonlóan éreztek, hogy vagytok képesek ezt lelkileg feldolgozni?



2018. febr. 22. 23:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Ês születhettél volna akár kacsának is.
2018. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy nagyon jó lapokkal játszok nagyon rosszul. :D
2018. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Ez f...sság, van két alacsony haverom.

Szerintem max 160-165 cm magasak.


Egyiknek egy kicsivel magasabb plazmavágóval formált seggű jégkoris csaja van, akit az egyetemen ismert meg.


Másik cimbim, ő egy hatalmas figura. Oltári dumája van, nem ilyen megkeseredett f...sz. Az egyetemen összejött azzal a csajjal, akibe én első látásra beleszerettem, oszt hiába vagyok 180 cm.

Gyönyörű középmagas, hosszú hullámos haj, vidám stílus. A videóban mutatott röpis csaj kb körberöhögős hozzá képest.


Na mit csinálnak máshogy? Tanulnak ezerrel, művelik magukat, mára már frankó állásuk van... mellesleg vidámak, jó a humoruk és pont telibe szarják, hogy alacsonyak.


Ennyi a sztori...

2018. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

"Nem mintha egy tucat kategóriával csúnyább csajnál lenne esélyem, de nekem ez az igazi ideál."


Azoknak a lányoknak pedig a magas pasik az ideálok. Dolgozd fel, lehet h olyan lesz az igazid, lehet, h nem. Más ötletem nincs.

2018. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Komolyan, a fél karomat odaadnám, ha ilyen problémácskáim lennének, hogy mi van, ha a csajomnak nem kerek a p.csája.
2018. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem a feldolgozás a fő feladata hanem ezta fasságot kiverni abból a csöpp agyából. Hogy léteznek ilyen segghülye emberek ilyen nagy számban?
2018. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem, miért akkora dolog egy kerek pcsa. Elég nagy szardarab lehetsz, ha neked ez a fő jellemzője az ideális nőnek.
2018. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem baj, én örülök neki.


Gondjatok bele, minél több ilyen rinyagép férfi van, annál több lehetőség marad, és legalább a nőinket sem zaklatják.


Evolúció... a lúzer elhullik... és nem az alacsonysága miatt lúzer valaki.

2018. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

Az alomszep nok pedig jo pasit akarnak.

A "ronda" nok nem kellenek?

Nekik azt kell feldolgozniuk, hogy soha nem lesz igazan jo pasijuk, csak olyan jut nekik, mint te.

2018. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Clay Morrow ***** válasza:
91%
2018. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!