Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik még otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik még otthon éltek, ti hogy oldjátok meg az alkalmi kalandjaitokat?

Figyelt kérdés
Mert kicsit ciki lenne felvinni a lányt a szüleitek lakására. Mégis sokan hangoztatják itt, hogy semmi baj azzal, ha egy pasi még 30 körül is otthon lakik. Na de akkor mi a helyzet a nőügyeitekkel?
2018. febr. 23. 13:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint ilyenkor hívatják meg magukat a nővel. Nálam legalábbis mindig ezt csinálták, aztán mikor mondtam, hogy hozzám úgy jöhet fel valaki, ha bemutathatom a szüleimnek, ment is a lelécelés egyből. :'D Mivel én komolyat akarok, ez frankó szűrő, de amúgy igen, általában bekönyörgik magukat valahova, vagy kivesznek szobát
2018. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
18%
Én egyik szülőmmel élek. Általában, ha tudom hogy bulizni megyek vagy ilyesmi, akkor megbeszélem vele, hogy aludjon barátnőjénél, vagy mielőtt hazaérek felhívom, hogy menjen el csavarogni egy kicsit. :D
2018. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
14%

Miért ciki? Vagy mi a ciki? Nektek milyen szüleitek vannak, akik szerint az?


Apa 61, anya 55 éves, én meg 26 vagyok. Ha előre tudom hogy csajt viszek fel szexre, akkor szólok nekik előre, ők meg arra az időre (percek), amíg megjövünk és az előszobában vagyunk, addig behúzódnak a nappaliba csukott ajtónál. Utána meg nem zajonganak a szobám környékén.

Ha meg csajt vinnék fel egyéjszakásra (ilyen még nem volt), akkor már szerintem bőven aludnának és a csajt kérném meg, hogy a szobámon kívül legyünk csöndben.


Ezek tényleg olyan égető problémák másoknál, amit nem lehet így, normálisan megoldani?

2018. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
3-as, és van olyan nő aki felmegy így hozzád? Nem érzed férfiatlannak?
2018. febr. 23. 14:14
 5/37 anonim ***** válasza:
0%
26 evesen miert lenne ferfiatlan? Eszem megall!
2018. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Talán mert tudnak a szülei is a kisfiuk nőügyeiről?
2018. febr. 23. 14:19
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem élek ilyesmivel. Komolyban utaztam mindig is. Azzal meg nem volt gond.
2018. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
1%

4:

Tavaly 6 nővel voltam, ebből 5 feljött hozzám és mindegyik többször is. Nem érzem férfiatlannak, hogy nem tudtam(/tudtunk) egyből lakást venni és havi szinten kva sokat spórolok azzal, hogy nem albiban élek. Egyetem alatt laktam 1 évet albiban, meg 3 évet koliban és nem érzek visszaesést.


26 éves vagyok és a nők akikkel ismerkedem, azok ilyen 18-25 évesek durván. A legtöbb maga is a szüleivel él vagy kollégista. Ha albérletes a csaj, akkor nyilván ott szexelünk többet és kevesebbet nálam, de aki nem, az meg örül hogy egyáltalán van saját szobám és/vagy a szüleim normálisak, normálisan állnak ehhez.


6:

LOL - Miért ne tudnának? Apumnak és anyának ugyanúgy elmesélem, hogy milyen csinos/nagy mellű/jó seggű/szép arcú csajjal voltam, mint pl legjobb barátoknak. Anyának visszafogottabban, de apa is volt fiatal, neki is csajozásból álltak a húszas évei. Ők maguktól meg nem is kérdeznek semmit.

Mit tudnak? Azt hogy melyik napokon szexelek a saját szobámban. Az miért baj?


Te nem szoktad elmesélni otthon csak úgy magadtól, hogy "Képzeld apa, tök kis formás mellű, szép arcú barna csajjal voltam múltkor."? Ha nem, oké. De ha valaki igen, azzal mi bajod?

2018. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%
Bazz #6 ha tudnák ezek a nők hogy az após részletes beszámolót kap utána a testükről, szóba se állnának veled.
2018. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
70%
Jézusom, 59%! Nem az a baj, h megbeszéled apáddal. A gáz az, h nem kell megbeszélni, mert mindent hallanak a szomszéd szobában. Ezért nem szoktak maguktól kérdezni.
2018. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!