Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csóró huszonéves szűz pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóró huszonéves szűz pasik! Nektek milyen érzés az a tudat, hogy más mérnökként/diplomásként már a barátnőjét is eljegyezte ti pedig még sosem feküdtetek le egy csajjal sem és a szüleitekkel laktok?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon sz** és már a karrieremre is ráment a hangulatom/közérzetem. Egyetemistaként ráadásul még csóró is vagyok így még egy prostihoz sincs pénzem elmenni, aki amúgy is 15-20k alatt szóba sem állna velem. Kezdek belebetegedni mentálisan és fizikálisan is (már régóta 55 kiló alatt vagyok). Nem tudom meg fogom-e érni az 50-t, de ha igen akkor elképesztő biológiai roncs lesz belőlem. És az esélyeim természetesen napról napra hatványozottan csökkennek.

2018. febr. 23. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ne méregesd magad másokhoz, totál fölös. Egy életed van, hozd ki belőle, amit lehet, mert egyszer sajnos vége lesz...
2018. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
És az milyen érzés hogy hozzád hasonló csóró diákok is lánnyal járnak? Várj, ebbe inkább bele sem gondolsz mert akkor kiderül, hogy nem az a legnagyobb bajod, hogy nem vagy diplomás mérnök....
2018. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mérnökire járok és van egy haverom, aki csoporttárs. 20 feletti és szűz, de még barátnője sem volt. Próbálkozott jó pár dologgal, de semmi sem jött össze neki. Nem néz ki jól, szóval első körben már kipottyan. Összesen 3 randija jött össze. Két lány nem akart többet, csak unatkoztak és ezt be is vallották. A harmadik lány csak szórakozott és el sem ment a randira.


Hogy érzi magát a srác? Lelkileg egy roncs kb. :/ Próbálja előadni a lazát, de azért haveri sörözéseken kibukik, hogy nem érti a dolgot és azt sem, hogy miért nem kap esélyt vagy miért nem szereti valaki. Nagyon sajnálom szegényt :/

2018. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező mondok jobbat.

Én még csak egy kis rövid talira se tudtam sose elmenni egy lánnyal.

2018. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21 az kimaradt
2018. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Pfff talan nem a gep elott kellene ulni 10 eve haver !!
2018. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 20 évesen az akkori barátnőm gyakran a pofámba vagdosta, hogy hogyhogy otthon lakok az őseimnél, és hogyhogy nincs saját kocsim, saját lakásom, mert a Csató, a Kovács, a Králik már saját kocsival, lakással rendelkezik. Szándékosan kiemelt néhány extrém példát, amit nekem követni kellett volna. (Neki fél tucat bugyin és melltartón kívül semmije sem volt 21 évesen.) Még 22 évesen is OKJ-s vizsgákért harcoltam diákmeló mellett, napi 4-5 órákat aludtam, de saját kocsira, lakásra, kertes házra, félrepakolt vagyonok utazgatásokra, bulizásokra, élvhajhászkodásokra az igények már be voltak nyújtva.
2018. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére magamnak való vagyok és utálom az emberek társaságát hosszú távon így aztán nem is foglalkozom vele.
2018. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Tudom miről beszélsz kérdező.Velem eljöhetnél ku-rvázni befizetnélek 1x egy aranyoshoz,ismerek sokat.De a kereskedelemben dolgozom így január-februárban nincs felesleges lóvém ilyesmire,mert a holt szezonban sza-rt sem keresek.
2018. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem érzek nagy keserűséget, egyszerűen mindenkinek azt kell kihoznia magából, amire képes.


Attól, hogy valaki nem tud barátnőt szerezni, másban még lehet sikeres. Keresni kell jó munkát, karriert építeni, ugyanúgy el lehet költözni a szüleinktől, vannak barátok, akik azért jelen vannak, ha kell.

Azt meg el kell fogadni, hogy nem jut mindenkinek barátnő, lehet, hogy lesz valamikor, lehet, hogy holnap, lehet, hogy 5év múlva, lehet, hogy 10 év múlva, lehet, hogy soha nem lesz, sajnos ez ilyen.

2018. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!