Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen képet kellene kirakni magamról annak érdekében hogy a lányok akarjanak velem ismerkedni a társkeresökön?

Figyelt kérdés
már egy csomo társkeresöre regisztráltam, átlagos képet raktam ki, vagy vissza se irnak vagy azt irják hogy nem akarnak ismerkedni velem. miért van ez?? még eddig nem találtam lányt aki hajlando lenne ismerkedni velem.

2018. febr. 23. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt itt ez a kérdés a napokban, lehet találsz a válaszokban olyat, ami hasznodra lehet.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2018. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányok 99%-a nem használja aktívan a társkeresőket. Maguktól szinte soha nem írnak senkinek...
2018. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp előnyös kép kell még akkor is ha nem hasonlít rád, a csajok is szétphotoshoppolják a sajátjukat, ennyit te is megengedhetsz magadnak hogy nem egy átlagos képet raksz fel.

Elvileg mindenkiről lehet előnyös képet csinálni, ha az megvan akkor utána kipróbálhatod a tindert még mindig ott lenne a legtöbb esélyes mivel az trendi meg felkapott, egy átlagos társkeresőre főleg lúzerek regisztrálnak.

2018. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Rakd ki egy kepet a farkadrol :DD Ui: De csak ha nagy..
2018. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Clay Morrow ***** válasza:
86%
Egyértelműen olyant amin szintedhez képest jól nézel ki. Ne legyen gyenge minőségű, a felbontás okés legyen. Meg biztos van rólad is olyan fotó, amin "vállalhatón" nézel ki.
2018. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Amin jól nézel ki. Se több, se kevesebb.
2018. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp profi fotós által készített kép kell.Nem egy hanem több,többféle ruhában és élethelyzetben. De egy jó fotós ,ha elmondod mire kell ,tudni fogja mit és hogy csináljon,hogy hozza ki a maximumot a hozott anyagból.


A saját mobilos tükörben feszengős béna szelfiket egy az egyben felejtsd el.

2018. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig visszaírtak, ha jó volt a profilképem, sőt átlag heti 30 megkeresést is kaptam.


Egyetlen gond a kamuképekkel, hogy hiába találnak humorosnak, kedvesnek, belső értékekkel rendelkező igazi férfinak... Élőben meg kiderül, hogy 99,9%-ban mégis csak a külcsín a fontos :)

2018. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!