Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélküli nem találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküli nem találhat barátnőt?

Figyelt kérdés
Ha jól nézek ki, meg azért nem is éhezek, akkor van esélyem barátnőt találni? Vagy a munka alapfeltétel? Nem mondom hogy egyből feleség kell meg gyerekek. Mivel eddig még nem volt csajom szóval elég lenne "egyszerűbb" szerelem is. F/26

2018. febr. 26. 18:43
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miért nincs munkája, mióta nincs munkája és tervezi vagy sem, hogy dolgozni megy a közeljövőben. Én nem szeretem a hivatásos munkakerülőket ( sajnos). Persze tudom, hogy sokan csak átmenetileg munkanélküliek és igyekeznek munkát szerezni.
2018. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
91%

"Egyszerűbb szerelem": átjársz hozzá dugni, ott eszel, ott fürdesz, és egy üveg bort vagy egy csokor virágot nem tudsz vinni. Nem tudtok elmenni moziba, nem tudod meghívni egy kávéra.

És lakjon a szomszédban, mert utazgatni sincs pénzed.

Hát... biztos van olyan lány, aki erre vágyik...

2018. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
97%
Miért nincs munkád? Valami naiv kis buta 18 évest lehet be tudsz hülyíteni, de felnőtt nő nem fog komolyan venni.
2018. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Az önbecsülésed miatt is fontos, hogy előbb legyen munkád, aztán udvaroljál.
2018. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
2-es: szerencsére annyira nem állok rosszul. Munkám meg azért nincs, mert egyszerűen sosem vesznek fel sehová, ami lehet azért mert nincs egyetemi végzettségem... gyári munkára pedig egészségem nem engedi. Szóval két tűz között vagyok, de ettől nem vagyok Justin Bieber, se Jason Statham viszont ronda sem és hülye sem.
2018. febr. 26. 19:02
 6/54 Gál Zoé ***** válasza:
90%
Nem lehet.
2018. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
96%
26 évesen tanulhatsz valamit és ha jól választasz szakmát, más lesz a fekvésed a munkaerőpiacon.
2018. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
97%

Sosem vesznek fel sehová-ez pontosan mit jelent? Mióta nincs munkád? Keresel egyáltalán?

Dolgozó felnőtt nőnél szerintem sok esélyed nincs, ha régóta munkanélküli vagy, és nem keresel teljes gőzzel állást. Esetleg diáklányoknál...

2018. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Ma sem vettek fel egy helyre ezért írtam ki :D Utoljára irodában dolgoztam 3 évvel ezelőtt, de csak 4 hónapot. Ki fogtok filézni, de számomra rossz, hogy akik sikeresebb emberek nálam hiába csúnyábbak mégis van barátnőjük. Sőt 13 éveseknek is van, akiknek annyi pénze sincs mint nekem.
2018. febr. 26. 19:28
 10/54 anonim ***** válasza:
97%
Szerezz egyetemi végzettséget!
2018. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!