Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes csúnyának mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes csúnyának mondott elhízott férfinak játszótéren ismerkedni?

Figyelt kérdés
Állítólag sok az egyedül álló anyuka. Gondolom játszótéren sok ilyen nő van. Aztán ha odaülök -beszélgetek velük megszeretnek a csinos egyedülálló anyukák mert örülnek neki hogy végre egy pasi szóba áll velük
2018. febr. 27. 08:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem azt hinnék pedofil.
2018. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire nem elkeseredettek azért az egyedülálló anyukák 😂 egyébként meg esélyes, hogy rádhívnák a rendőrséget, hogy biztos pedofil vagy...
2018. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Mi az h vegre egy pasi szoba áll veluk? Mit gondolsz h aki egyedulallo anyuka nem talalna maganak normalis part es orulne a csunyanak is? Nekem is van gyerekem es el se hiszed mennyi es milyen jo pasiknak kellenek ha nem lenne a parom aki nem a gyerek apja szal ot sem csak azert tartom mert nincs jobb! 26N
2018. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Biztosithatlak, egy egyedulallo anyuka sem olyan elkeseredett, hogy "vegre szoba all veluk valaki".
2018. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Mikor kiderült, hogy elvált anyuka leszek, egyből elkezdett udvarolni pár férfi, aki addig csak azért nem lépett, mert foglalt voltam.

Talán két hónapig voltam "csinos egyedülálló anyuka", mikor kezdett valami alakulni. De addig se mondanám, hogy magányosan töltöttem az estéket.


Szerintem keress valami jobb ötletet, hogy hol lehetnek olyan elhanyagolt, kétségbeesett nők, akik örülnek, hogy szóba állsz velük.

Nyugdíjas klub? Elég sok a magányos özvegy néni, kevés a fess magányos idős úriember. Biztos örülnek, ha végre valaki lepókhálóz a pincében.

2018. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Ez a kérdés és ez a magyarázat, meg a kommentek feldobták a napomat 😂😂😂

Légysziiiiii ne menj a játszótérre mert csak kinevetteted magad!

2018. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
A játszótéren pedofilnak néznének, ha gyerek nélkül mennél. Úgyhogy szerintem nem érdemes.
2018. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem is pedofilnek, de undorìtó embernek fognak tartani.
2018. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Van gyereked neked is?
2018. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Simán dugópajtiból jut nekik. Őket is arra használja a jelenlegi fessebb hapsijuk tök mindegy miket mond (közös öregkor stb)
2018. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!