Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A smink tényleg ennyire sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A smink tényleg ennyire sokat számít?

Figyelt kérdés

Kíváncsi voltam mennyire vagyok szimpatikus a férfiaknak sminkkel illetve smink nélkül...

Ezért egyik nagy sminkben mentem dolgozni, a másik nap totálisan smink nélkül.

Lényegesen több volt a borravalóm, mikor ki voltam sminkelve mint amikor nem.

(Kereskedelemben dolgozok.)


A férfiak szimpátiáját ennyire könnyű befolyásolni?


2018. febr. 27. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Igazi nagy felfedezés,majd védesd le.
2018. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Igen, a férfiak vizuális típusok. Engem mondjuk a fizikai vonzalom nem befolyásolna abban, hogy mennyi borravalót adok. Egyszer volt egy pincérlány az egyik étteremben, aki nem nézett ki rosszul, és szerintem tetszettem neki, mert olyanokat kérdezett, hogy van e még valami kívánságom, illetve folyton bámult, és a blokkra még egy szívet is rajzolt, de nem adtam neki több borravalót, mint amennyit egyébként adtam volna. Igaz, én nem is tartozom az átlagos férfi kategóriába. Engem nem lehet az állati ösztöneim által megvezetni.
2018. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Hát ha még a melleidet is kitetted volna...

A kérdés csak az, hogy kinek akarsz tetszeni? Kanos idegeneknek, vagy a szerelmednek? Mert utóbbira nem biztos, hogy a smink 100%-os stratégia.

2018. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=wy2IplBNxF8


Most ez komolyan ennyire meglep? :D

2018. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, általában könnyű befolyásolni. De nem minden férfi számára mérvadó a smink léte vagy megléte.


Hétköznap természetes sminket viselek, szinte alig észrevehető. Ha alkalom van, nyilván bátrabban bánok a színekkel, többen megjegyezik, hogy jól néz(ek) ki.

2018. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Számít igen. Mivel vizuális típusok vagyunk. Íme pár kép. [link]


DE mondjuk aki igazából tetszik, az smink nélkül is tetszik :)

2018. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!