Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem tudja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem tudja azt elfogadni, hogy manapság a nők egyszerre nagyon sok férfinak csapják a szelet, sőt sok esetben le is feküdnek velük, akkor ennek a férfinak nem való párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Manapság a huszonéves korosztályban is szinte természetesnek számit, hogy a nők, amikor szinglik, akkor is egy két szeretőt, dugópartnert tartanak talomban, konkrétan kikérik maguknak, ha valaki ezért megszólná őket. Megmondom őszintén, nekem nem kellene ilyen nő, mert minden nap azon paráznék, hogy mikor fog megcsalni engem is. Ha én ilyen "maradi" gondolkodású vagyok, hogy erkölcstelennek tartom az ilyen nőket, akkor nekem nem is való párkapcsolat, mert úgyis csak csalódnék akkor is?

2018. febr. 27. 12:00
1 2
 1/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

A párkapcsolat arról szól, hogy megtalálod a társad, akit hozzád hasonló értékrend jellemzi.

Ha neked a nagy halmaz viselkedése nem szimpatikus és kritikát fogalmazol meg vele szemben rendben van. Jogod van hozzá.

Boldoggá pedig nem is ez tömeg tesz boldoggá, hanem azok a ritka gyöngyszemek, akik veled értenek egyet. Őket kell megtalálni.


Sok sikert!


(és no drama!)

2018. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy szinglikent dug masokkal, egyaltalan nem jelenti, hogy kapcsolatban megcsalna. Ettol fuggetlenul ugy van, ahogy az elso irta, nem mindenki viselkedik ugyanugy, olyat kell keresned, aki megfelel neked.
2018. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Aki szingliként fűvel-fával dug abból soha enm lesz hűséges feleség. Csak egy ideig bírja, mindig fog vágyni a változatosságra, a többre, a másra, az újra. Tapasztalatból mondom.
2018. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Aki szingliként fűvel-fával dug abból soha enm lesz hűséges feleség. Csak egy ideig bírja, mindig fog vágyni a változatosságra, a többre, a másra, az újra. Tapasztalatból mondom."


De manapság a nők jelentős része ilyen!

2018. febr. 27. 12:17
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Egyszerűen úgy tekints rá mint egy használati tárgyra, amit te is használtan vettél. Egy idő után úgy is túl adsz rajta te is. Még birtokodba van, használod te is és ennyi. Neki is csak arra kellesz, hogy használjon.
2018. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Hármasnak igaza van. Akinek ilyen a "mentalitása" az ilyen is marad. Ezt csak a nők találták ki, hogy csak kiéli magát, meg majd megváltozik, kur.vából lesz a legjobb feleség, stb... hogy később el tudják adni magukat egy baleknak, amikor már nem kellenek senkinek komoly kapcsolatra.
2018. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
98%

És azt is gyakran hallani, hogy a lány első kapcsolatában egy idő után elkezd azon fantáziálni, milyen mással. Akkor most a szüzek sem opciók?


A párkeresés nem egy könnyű dolog. Senkinek sem. Vannak bizonyos elvárásai mindenkinek. Nekem pl úgy teljesültek, hogy eszembe sem jutott, hogy ilyen lehetne. Most, hogy megtapasztaltam, már ennél kevesebbel be sem érném.


Kár enni a kefét, olyan emberek miatt, akik neked nem is érdekesek, mert nem értesz egyet az életmódjukkal.

2018. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha én nem kalandozok egyedülállóként, akkor a nő se tegye, akivel éppen ismerkednék. Szerintem gáz, ha valaki képtelen hosszabb ideig is magában ellenni.
2018. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Nos...ez a hulye gondolkodas vetett veget az osszes parkapcsolatomnak kb.

Pedig ez epp, hogy forditva van. Ha egy no mar kielte magat, voltak alkalmi kapcsolatai, normalis kapcsolatai stb. Annal kisebb az eselye, hogy elhagy, megcsal stb. Mert nincs szuksege ra, mert mar kiprobalta, tudja milyen. De egy olyan no, aki meg nem volt benne ilyenekben, hat....nagy az eselye, hogy kiszeretne probalni majd, “jatszani a tuzzel”. 4 kapcsolatom ment ra erre, utanam ok olyan fiuval jottek ossze, akik ezt total leszartak, hogy dugtak jobbra balra stb. 3 lanynak mar gyereke van, a 4. ha jol latom el lesz jegyezve. Es mindegyik boldog. En meg...??? Irigykedve nezem.....mert tudom, hogy elbasztam a dolgokat.

Persze vannak kivetelek, de nagyon, nagyon, nagyon ritka.

Tanacsolom neked, hogy keress fel egy pszichologust, es probald meg ezt a hulye, gyoker felfogast kiirtattni magadbol. Mert ha nem teszed, vagy az lesz veled kb mint velem, hogy irigykedve, magadat gyulolve, atkozva, szanod, banod, hogy “ezt de elbasztam”. Vagy pedig egyedul maradsz. Vagy az is lehet talalsz egy huszoneves szuzet, vagy olyat akinek csak komoly parkapcsolatai voltak. Elkepzelheto ez is. Csak nagyon ritka.

2018. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha a férfi dug összevissza akkor a nő is jogosan tarthat attól, hogy fűvel-fával megcsalja vagy ezaz elmélet csak nőkre igaz? És miért? Ha tudsz tudományos cikkeket is várok.
2018. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!