Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az ilyen nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az ilyen nőket tekintik igényesnek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Még a legcsúnyább, legbutább, legigénytelenebb férfiak is ezt a kategóriát hajtják olyan felkiáltásokkal, hogy "a minőséget meg kell fizetni", "az olcsóbb igénytelen verzió gyakran büdös, nem elég feszes", "a kis fogyasztású nő hamar elhasználódik".


A nem ennyire külsőre tökéletes, hétköznapi átlagnőket meg lenézik.

Oké, elhiszem, nyilván a fenti lányok is diplomásak, imádnak olvasni és a műveltségükből élnek, ahogy itt érvelni szoktak.


2018. febr. 27. 12:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%

Te miről beszélsz? Társkeresőn a legigénytelenebb nő is tízszer olyan népszerű, mint egy átlagos pasi, lol.

De azért sírjál csak, mert nem kellesz a top férfiaknak.

2018. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Linkeld mar be ahol egy kiserlet vagy kozvelemeny kutatas alapjan ezt egyhanguan tovenyszeruen feketen feheren leirtak es legalabb ket pszichologiai egyetem jovahagyta a kutatas publikalasat.


Mert rohadtul nem itt kezdodik az igenyes no. Na mindegy.

2018. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőzök, és senki sem beszélt top férfiakról.
2018. febr. 27. 12:50
 4/27 anonim ***** válasza:
53%

Egyszerű a válasz: mert ad magára. Látszik a külsején, hogy tesz azért, hogy így nézzen ki.

Én sem sminkelek gyakran, nem öltözöm kihívóan, sőt, életemben nem szedtem a szemöldökömet még, mert nem látom szükségét. De nem vettem észre, hogy engem ezért lenéznének. Fürdök, 3 naponta hajat mosok, ápolom a bőröm, arcom, mindent. Egyszerűen csak nem szeretem magamon a vakolatot... :D

2018. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ad magára, de ezt azért nem lehet átlagfizetésből napi 8-10 óra munka mellett csinálni.

Miért kevésbé igényes egy ilyen nő például?

[link]

[link]

2018. febr. 27. 12:56
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én az ilyen típusú nőket, csak kirakatbabának nézem, nem hogy igényesnek.. :O

F.

2018. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem unod meg s kerdrseidet?
2018. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Több pénzt IGÉNYEL az ilyen külső. Meg több időt. Ezenkívül elég magas IGÉNYEI vannak a hölgyikéknek.

Egyszerű fogalomzavar...


Aki szerint a feszes ellentéte a fesztelen, attól mégis mit vársz? 🤣

2018. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

5-ös: Igazán szép mindkét lány, akiket linkeltél. Ez az igényes kategória nekem.

Nem pedig a kérdésben belinkelt, kifejezéstelen lárvaarcú, f....szopó szájú luvnyák. Te jó ég:((((

34/F

2018. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Amiket linkeltél a kérdésben, azokra csak egy kisebb, hangos réteg bukik.

Az a két nő, amit a hozzá szólásban linkeltél, több pasinak bejön, mint a kérdésben lévők.

2018. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!