Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik Társkereső applikációk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik Társkereső applikációk a legjobbak?

Figyelt kérdés
A badoo,tinder nem vált be,nagyon kicsi a nézettségi arány,még ha be is fizetek,akkor is alig nézik meg az adatlapomat.
2018. febr. 27. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
puncs.hu
2018. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barátom kávézója.
2018. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

haha ugyan így vagyok vele. Tinder az lutri, a Badoo mára meg majdnem full fizetős. pár éve nagyon jó volt. A love.hu meg putri


(NE FIZESS)


Amúgy én az okcupidot próbálom, de szerintem nincs sok lehetőség. talán randivonal?

2018. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi a baj a tinderrel? csomó lánynan be van rakva az insta tinderen, ott is ráírhatsz
2018. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi ez az ingyenes mánia? Ha valaki fizet az egy szűrő. Aki ingyenest akar mindenképp, az a taxiért sem fizet?
2018. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jaj kedvesem ha értenéd miről is szól a kereslet kínálat, nem játszadoznál a taxis példával.


Azzal van a baj kedvesem, hogy drága, és lutri ilyenekért fizetni, marketing csapda. Hiába fizetsz( férfiak fizetnek inkább), az nem garantálja neked azt, hogy lesz is valami. Amíg a taxiba beülsz annak nagyobb esélye van, hogy elvisz A ból B pontba.


Miért mit szűr? hülye vagy fizetni ilyenekért?

2018. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Nem vagyok a kedvesed, bocs, de a nőket szeretem. Régimódi férfi vagyok. Kereslet-kínálathoz biztos, hogy jobban értek nálad. Ha havi 5-10 ezer Ft drága neked egy szolgáltatásért akoor társ helyett inkább munkahelyet keress. Ha nem vagy hajlandó megfizetni egy szolgáltatás árát, akkor ne várj eredményt.
2018. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
puncs.hu nem társkereső, hanem egy szofisztikált rosszlányok
2018. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7.

Attol hogy te havi tizest elkoltesz erre, nem leszel regimodi, sem kulonleges.


Sokan csinaljak ezt csak nem a neten koltik el

2018. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Retek az összes ilyen oldal. Általában 5-6 üzenet váltás után szoktam egy személyes találkozót kérni udvariasan és itt vége. Mindig megkapom, hogy miért hiszem, könnyen kaphatóak!? Hát bmeg, mi értelme van napokon át vagy heteken írni a hétköznapi eszetlenségeket, vicceket... Ettől mivel lesz jobb a benyomás!?

24 leszek, az utóbbi 1-2 évben kezdtem érezni egy barátnő jó lenne. Nem iszok, bulizni ezért nem is megyek, voltam 1-2-n, de mikor azt veszed észre rövid időn belül, hogy ki vannak ütve, már mindenen mosolyognak... Azt mondom a mai világban nehéz jó kapcsolatot találni, pedig aztán nincs semmi nagy elvárásom. Lehessen mindenről beszélni, magasságban meg a 185 cm-hez 165 legyen. Mondhatni a súly talán még egy szempont, picit valaki dundi az még jól is áll, de ne legyen kövér.

2018. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!