Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Összejönnétek olyan férfival, aki kevesebbet keres nálatok (passz, ti 240 ezer, ő 190 ezer a példa kedvéért)? De nem élősködik rajtatok, nem kér tőletek kölcsön. Egyenrangú.

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most is olyan férfivel élek aki jóval kevesebbet keres mint én. Nem zavar közös kasszán vagyunk.
2018. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Skaiiripa ***** válasza:
100%
Igen
2018. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Én orvos vagyok, a barátom ápoló, jóval többet keresek.

Egyikünket sem izgatja a dolog :)

2018. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%
Olyan férfival, aki 190 ezret keres, még egy munkanélküli nő sem jönne össze.
2018. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki mond igazat és ki nem. De itt mást látok leginkább. Bár lehet nem is nők adták a választ


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. márc. 1. 19:11
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
A társadalmi elvárás az, hogy azt mondja a nő hogy igen, összejönne. De valójában nem az esetek 95%-ban.
2018. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

A 240-190 nem akkora dolog. De ha én 300-at keresek és ő 100-at visz haza, akkor mi átkozottul csak az én pénzemből megyünk akárhova, meg én is leszek a családfenntartó stb. Nem akarok koloncot. Társat akarok, aki annyit keres, mint én, vagy legalábbis be tud szállni abba, amit én akarok, legyen az nyaralás, vacsora, baba, lakás... Úgy nőttem fel és azért (is) tanultam meg igyekeztem mindig, hogy olyan életet élhessek, amilyenre vágyok és megadhassak a gyerekeimnek majd mindent, amit én nélkülöztem. Nem kell egy ember, aki bebörtönöz és nem engedi, hogy azt tehessem, amiért megdolgoztam, mert annyira szegény, hogy nem tud benne velem partner lenni. 2 és fél embert nem fogok tudni eltartani.


De a 240-190 és a 340-290 sem ez a kategória.

2018. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Én es a párom még fiatalok vagyunk ezért talán nem is helyénvaló,hogy válaszolok,de ha kevesebbet keresne nálam akkor én lennék az aki több dolgot áll es megpróbálnám úgy alakítani,hogy egyensúly legyen köztünk es mindketten tudjunk egyformán félre rakni is. Na persze ha ő is benne van.

(N)

2018. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

"akkor mi átkozottul csak az én pénzemből megyünk akárhova, meg én is leszek a családfenntartó stb. Nem akarok koloncot."

Akkor te soviniszta disznó vagy? Jaaaa igen, csak akkor sovinizmus, ha férfi mondja ugyan ezt. Nőnél az is megengedett, ha 100-at sem keres, mert a férfinak "kötelessége" eltartani ugye? :) Nagy az egyenlőség, de vannak akik egyenlőbbek ;)

2018. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

Ha nem akadályoz abban, hogy közös programokat szervezzünk, akkor simán.

(Ezt csak azért mondom, mert volt nálam kevesebből élő párom, és mivel sose volt pénze, nem csináltunk sose semmit, és az meg baromi unalmas, és egy akármilyen kapcsolatban kell a közös élményszerzés meg a közös program. )

2018. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!