Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az itt elterjedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az itt elterjedve hogy kizáró tényező a nőknél a szülőknél lakás amikor rengeteg olyan 30 év körüli férfit ismerek aki szüleinél lakik és van párja?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Passz. Én mondjuk nem ismerek ilyen emberkéket.
2018. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
En nem tudom, hogy azok, hogy csinaljak, akik egy part alkotnak es szuloknel laknak, de valamit nagyon tudnak. Anyos, apos, kisteso nagyteso....plusz egy szerelmes par.....hogy????
2018. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

*még. Belőlük lesznek meggyőződésem szerint, a "soha többet anyuci pici fiát" meg "mamahotelezők" :D

31/f

2018. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2. Általában van külön lakrésze vagy csak a nőhöz megy inkább a férfi
2018. márc. 2. 20:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az kizáró tényező lehet, ahol a pasi megtehetné, hogy vegyen saját lakást, de kényelmi és lustasági szempontból inkább otthon marad.


Azok a 30-asok, akik gyűjtenek, azért, hogy könnyebb legyen, azok oké.


Egyébként egy 30 évesnek miért is van arra igénye, hogy még mindig a szülői házban lakjon és nem külön, önállóan?

2018. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Egyébként egy 30 évesnek miért is van arra igénye, hogy még mindig a szülői házban lakjon és nem külön, önállóan?


Szerintem az nem korfüggő hogy valaki szeret vagy nem szeret egyedül lakni.

Vannak olyan emberek akik nem szeretnek egy üres lakásba hazamenni és a négy fal között lenni szeretnek valakivel lakni és mondjuk a barátainak már van családja.

2018. márc. 2. 21:02
 7/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem az nem korfüggő hogy valaki szeret vagy nem szeret egyedül lakni. "


Ki beszélt itt arról, hogy ki szeret, vagy nem szeret?

Mondatokat tudsz értelmezni?


Itt IGÉNYRŐL volt szó, nem szeretetről, kedves kérdező.

Tanulj már meg légyszíves mondatokat értelmezni!

2018. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na persze. Rengeteget. Kamuzz még, péeles!
2018. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát egy légtérben semmiképpen sem.


A barátom albérletben lakott külön a barátnőjével, mikor szétmentek hazaköltözött mert sok volt az albérlet és felesleges is volt fizetni mert alig volt otthon.

Talán kicsit más mert neki nincsenek tesvérei és anyukája is egyedül van.


Szóval ezt én meg is értettem, de szerencsére rendes normális az anyósom, mikor komolyra fordult kettőnk közt a kapcsolat, arra a szintre, hogy szeretnénk összeköltözni és együtt élni, akkor náluk , mivel nekik nagyobb családi házuk volt, így az lett átépítve külön lett átépítve alsó felső szint mint gyakorlatilag 1-1 lakás.


Mi így élünk, most egy minimális kölcsönt törlesztünk, és szerencsére az anyósom állandóan vigyáz a gyerekre ha bármerre szeretnénk kettesben elmenni, csak le kell vinnem az alsó lakásba :)

2018. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Ėn sem értem ezt.

Amikor nőket csípek fel elég sokszor viszem a muterom lakására dugni őket mert az én lakásomban ott a feleségem.

Az előadott sztorim szerint a muteromnál lakom és még alig tették szóva.

Ha meg igen akkor 1000 féle kamu okot lehet mondani hogy most miért lakom ott.

2018. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!