Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha velem még barátkozni sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha velem még barátkozni sem szeretnek a nők, valami nagy gáz lehet velem?

Figyelt kérdés
De tényleg, én ezt már nem értem és csak röhögni tudok ezen, már barátként sem tud rám tekinteni egy nő sem. Értelmesnek mondhatom magam, szinte bármiről, bárkivel jókat tudok beszélgetni (munkám is erre épül), ha meg haverkodásról van szó, akkor szerintem a külső másodlagos (kapcsolatot meg nem is remélek már egy ideje). Rendben, hogy nincs önbizalmam, de ez kizáró ok még egy ilyen jellegű kapcsolatban is? Szeretnék nőkkel kommunikálni, de lehetőséget sem kapok rá az élettől, vagy sűrűbben tőlük...
2018. márc. 2. 23:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem kizáró ok, de ez téged hátráltat inkább, hogy nincs önbizalmad, amit a nők megéreznek és ezért lehet, hogy nem akarnak veled barátkozni sem. Ha ezen egy picit dolgozol, akkor lehet, hogy jó irányba fordulnak a dolgok. Önismeret, önfejlesztés nagyon sokat segíthet, hajrá! :)
2018. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Ha valakivel barátkozom, az azért van, mert mint ember kedveljük egymást. Te meg azért csinálod, mert lyuk van a lábuk között. Persze hogy elhajtanak.
2018. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kettes, ezt te sem gondoltad komolyan szerintem... Mégis miből szűrted ezt le? Azért barátkozom az emberrel, mert szimpatikus, nem tehetek róla, ha éppen nő. Nem mindenki olyan, de köszönöm a feltételezést, jól esik!
2018. márc. 2. 23:37
 4/20 anonim ***** válasza:
2%
Egy anonim oldalon miért kell játszani a hülyét? Azon görcsölsz itt most éppen, hogy nagyon kéne egy p*na, már az se baj, ha nem csinálhatsz vele semmit. Ezért próbálsz nőkkel barátkozni, és hidd el, hogy egyikük se annyira hülye, hogy ne vegye észre.
2018. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát te hülye vagy, már ne is haragudj... Kérdezek valamit, mert érdekel a működési elv.
2018. márc. 2. 23:42
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Eskü mintha én írtam volna ezt a kérdést... Én dettó ugyanígy vagyok, kb 3 havonta esik meg hogy a köszönésen kívül bármi mást, akár egy mondatot is váltok lányokkal. Nekem is rettenetesen elegem van belőle, rohadt nyomasztó, elszomorító érzés (srácokkal minden további nélkül beszélgetek 0-24, ezért is érthetetlen). Én sajnos nem tudom a megoldást, de közlöm hogy nem vagy egyedül ezzel.
2018. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Együttérzésem! Aztán látod, fel merek tenni egy évben egy kérdést és egyből megy a szétszedés.
2018. márc. 2. 23:54
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
Jó hát az ilyenekkel nem kell foglalkozni, engem nem az zavar hogy itt szétszednek a trollok, egészségükre, hanem maga a dolog amiről te is kiírtad a kérdést. Rettentő elkeserítő, teljesen szétcsúsztam már miatta. Már barátkozni sem tudok/merek, lassan már fiúkkal sem.
2018. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy téged sem vigasztal, de ismerős az érzés. És az a helyzet, hogy tényleg azoknak jut ez, akik emberi módon tudnának bánni a másikkal, akár barátságról legyen szó, akár párkapcsolatról. A mai világ legnagyobb igazságtalanságának érzem. Azt pedig utálom.
2018. márc. 2. 23:59
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Ne is mondd. Világ életemben jóindulatú, segítőkész, jó humorú ember voltam (ez most nem önfény, mások mondták rólam), anyám is mindig mondja hogy hihetetlen hogy nekem nincs senkim. De hát az élet nem igazságos sajnos. Marad a keserűség. Azért együttérzésem! :/
2018. márc. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!