Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-26 kozotti lanyok, ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-26 kozotti lanyok, ti hol ismerkedtek? Interneten? Eloben? Hol?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Bármilyen klisé, ismeretségi körében, egyetemen, munkahelyen.


Volt pár érdekes tapasztalatom netről, volt pár valakinek a valakijének a valakije, akivel össze akartak boronálni, de nem, ezek az emberek olyan csalódások voltak, amikre nem szánnék időt. Szóval átkapcsoltam beltenyészet üzemmódba: csak olyannal ismerkedem, akivel van egy megbízható közös ismerősünk, vagy más módon tudok róla kielégítő mennyiségű információt. Ha az alapján indokoltnak tartom, hogy jobban megismerjem, mert látom értelmét, akkor lépek. De nem vagyok hajlandó random embert ilyen közel engedni,a gondolat sem vonz.

2018. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beltenyeszet uzzemod ezen jot nevettem :D koszonom a normalis valaszt.
2018. márc. 3. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Fura az elet, nekem meg pont az segitett, hogy kikapcsoltam a beltenyeszet uzemmodot. :D Egyszeruen sosem voltam teljesen elegedett az ismeros fiukkal, hiaba voltak alkalmasak elso ranezesre. Egy ido utan nagyon elfaradtam, egyaltalan nem kozeledtem fiukhoz, majd egy koncerten a baratnom baratjanak a baratjaval megismerkedtem es egy het mulva osszejottunk. Ebbol is latszik, hogy nincs recept, mindenkinek mas mukodik, nagy reszt a szerencsen is mulik. Szerintem az en sztorim pl eleg klises. :) De igazabol a szuleim pontosan igy ismerkedtek meg egymassal, kozos ismerosok altal augusztus huszadikan.
2018. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah kicsit felreerthetoen fogalmaztam: az a barati lancolat amit fent leirtam nagyon laza volt, nem volt igazi barati kor, a baratnom is inkabb csak lakotarsam volt es o sem ismerte korabban azt a ferfit, akivel osszejottem. Azota ez a csapat egyszer sem jott ossze, mert a baratsagok kulonbozo okok miatt megszakadtak, csak mi vagyunk egyutt a parommal.
2018. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En interneten ismerkedek, mert sajnos mashol nincs ra lehetosegem
2018. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Internet.

Bár ez sem nyerő.


Körmösöm fiának a legjobb haverjával akart össze hozni. Ami majdnem sikerült is,de sajnos a srácnak nehéz időszaka van. Én mondtam,hogy igaz csak ismerkedünk,de mellette állok. Szart bele. Bunkó volt utána velem. Na mondom akkor hagyjuk is. Pedig ennyi közös pont nem volt még senkivel sem. De hát ez van.


Volt egy fiú barátom, kollégák voltunk 1 évig.

Nem voltunk közömbösek egymásnak.

De míg kollégák voltunk nem volt igazából semmi. Aztán pedig tavaly nyáron rákérdeztem,mert hát túl nyomult. Hogy akkor most barátság van köztünk vagy több?

Persze azt mondta több. Aztán találkozgattunk,volt ez az. Szerencsére nem feküdtem le vele. Hamar kapcsoltam. Csak egy éjszakára kellettem volna neki :(

2018. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Robertcook válasza:
Pécsett sajnos nagyon nehéz mostanság ismerkedni. Rendes lányt találni. S sokan akiknek kedvesen írtam nem válaszolnak vagy hamis a profiljuk. De még FB-n is volt ilyen.
2018. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!