Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen könnyű kiesni a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen könnyű kiesni a társkereső piaci pultról? Baleset, betegség, anyagi gond, orvosi hanyagság, nagyobb lelki trauma?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég durván fogalmaztam, de ìgy érzem. A másik ember szerelméért "fizetni kel"nem mindig pénzzel de valamivel csak el kell nyerni.

Gondolok arra, vétlen szereplőként olyan baleset ér ami miatt csúnyúl az ember,elkap egy betegséget aminek nyoma marad. ..



2018. márc. 3. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Korod, nemed?
2018. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ilyen könnyű. A társkeresés nagy része pofonegyszerű húspiac. Akkor is, ha sokan szeretik magukat rózsaszín ködbe ringatni.
2018. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
32 ffi. 29-30évesen voltam a csúcson,aztán egy ködös novemberi estén elbuktam mindent, csak az adósság jött. De nem sìrni vagyok itt.
2018. márc. 3. 08:52
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlenül. Én pl leöntöttem magam savval, a jobb karomon és combomon is látszik, hogy le van maródva a bőr és ott a sebhely 6 év után is. Az emberek szokták kérdezni, hogy mi volt, vonzza is a tekinteteket, de megszoktam. Sokaknak a sebhely a sex appeal-e, én is igyekszem így felfogni. A többség tisztel inkább, nem undorodik tőlem. Igaz, 1 évet jártam pszichológushoz, hogy az önbecsülésem és a testképem miatt megváltozott énképem helyreálljon... Más ember lettem, pedig ez csak egy apróság. De ismerek egy másik férfit, ő az ujját vágta le, neki is idő kellett, de sokkal inkább elfogadni magát. Nem okoz gondot.


Az anyagiak más kérdés. Az ember a nyomorába és a nélkülözésbe ne vállaljon kapcsolatot szerintem. Felelsz azért, aki szeret és ha valaki nullán van, adóssággal a nyakán, lelkileg és fizikailag is megterhelő. Én is csak azok után kezdtem újra ismerkedni, hogy tisztáztam magamban, ki vagyok, milyen lettem s elfogadtam magam. A nyivákolás senkire nem tartozik.

2018. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Arc és fog sérülés kellemetlenebb nem??
2018. márc. 3. 09:16
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem. A fog könnyen pótolható, de érdemes megnézni a porcelánhéjjal kezelt fogakat is. Gyönyörűek. 60 körül láttam legutóbb, az a teljes fogsor. Összejön rá, ha tényleg kell.


Hatalmas balesetet pedig az emberek többsége nem szenved arccal. Vannak akné utáni hegek, van hegesztéstől vagy más miatt hiányos szemöldök, sebhelyes arc... Van, akit a macska kapott úgy meg, hogy van egy kis hiányzó darab a szemöldökén, de nem zavaró szerintem, én tudnék vele élni. Talán az már komolyabb, ha valakinek kifolyik a szeme... Azt nehéz elfogadni... Üvegszem ide vagy oda.

2018. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

#4, 6 teljesen egyetértek.


Sérülésből vagy betegségből származó nem túl súlyos "riasztó" testi hibák nem "értékelnek le" ha az nem rombolja az önbecsülésedet.


Viszont az anyagiak és a lelki trauma már más lapra tartoznak.

Ezek már egy meglévő és kipróbált, erős kapcsolatban is megterhelőek.

Csücskösítve: az ember olyan társat keres, aki mellett boldog lehet, nem mas lelki vagy egzisztenciális bajait magára vállalni. Senkinek sem vonzó az ATM vagy pszichológus szerep. Ezt nyilván nem lehet számonkérni, te is olyan nőt keresel, aki "rendben" van.


Ezeket első sorban saját magad és az önbecsülésed miatt kell rendbe tenni.

Utána jöhet egy kapcsolat.

2018. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
60/fogsor az jó. Ismerősömnek magán fogdoki 4szeres összeget mondott. 2x3 fogra.
2018. márc. 3. 09:48
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem lányként farkasfogam van és nem volt pénzünk fogszabályzóra úgyhogy magjd ha elkezdek dolgozni esetleg lehet róla szó. A párom nagyon sovány (egy emésztőrendszeri betegség miatt) ami őt zavarja, de nincs elég pénze az orvosságokra és, hogy rendesen kivizsgálják. De ez mióta befolyásolja azt, hogy valaki jószívű, olyan humora van, hogy akármikor megnevettet, szókimondó és tele van olyan jó tulajdonságokkal amikért szeretem.

Nem hiszi el magáról, hogy igenis vonzó a súlya ellenére és ráadásul jóképű is.


Magunkban nagyon könnyen megtaláljuk és utáljuk a hibákat sajnos, pedig rengeteg dolog nem is hiba, csak sima tulajdonság. Ami tényleg hiba az meg kompenzálható.


Nem konkrétan a másik ember szerelméért fizetsz mert ez hülyén hangzik. Egyszerűen vannak (jó) tulajdonságaid amikért valaki szeretni fog.

Ha csupa jó külsővel és pénzzel próbálod elnyerni egy lány szerelmét, az rengeteget mond el az adott lányról is, nem gondolod?

2018. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Nekem rengeteg akném volt, most pedig a hegek vannak az arcomon. A hátam legalább már tiszta. És úgy érzem, totál esélytelen vagyok, elvégre miért választana engem bárki, ha helyettem egy normális arcú embert is megkaphat? (hasonló személyiséggel)


26/F

2018. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!