Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy ne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne egy kedves, aranyos, értelmes, imádnivaló pasi legyek, hanem egy olyan férfi akivel a nők le is fekszenek?

Figyelt kérdés

Mindig ez van, amikor megismernek a nők, akkor elkönyvelik magukban, hogy ez a pasi milyen aranyos, tündéri, kedves, okos, jófej, humoros, igazán imádnivaló, de természetesen a világért sem feküdnének le velem. Pedig nem vagyok rossz képű, nem vagyok alacsony, még a testalkatom is jó, ráadásul még anyagilag is ott van bennem a potenciál, hogy még gazdag is lehetek pár éven belül. De a nők ennek ellenére nem a jó pasit, nem a potenciált látják bennem, csak egy szerethető jófiút akinek véletlenül sem adnának puncit. Pedig amint tudjuk, ez a lehető legmegalázóbb szerep egy férfi számára, olyan vagyok mint egy eunuch.


Mit kellene változtatni a viselkedésemen, hogy a nők is úgy tekintsenek rám, ahogy azt kellene, szexuális lényre?

Érdemes esetleg elkezdeni PUA-t tanulni? Tudom, sok nőnek nem tetszik a PUA mozgalom, nekem viszont az nem tetszik, hogy a nők egyből a cuki pasi kategóriába és barát zónába tesznek és nem szexelnek velem..



2018. márc. 3. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy kedves, aranyos, imádni való meg,mint a fenti példa mutatja, pláne nem. Egy frusztrált, passzív-agresszív energiavámpír vagy
2018. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Ha mégis kedves, aranyos, imádni való pasi vagy akkor tudd, a nők nem mindig az ilyen pasikhoz vonzódnak.


Inkább legyél olyan igazi pasis pasi, akiben van férfiasság, kellő vagányság, figyelem.

2018. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert ha dugni akarsz, akkor ez kevés.

Oké, vittél virágot, bonbont, de azért kis rámenősség is kell.

Szerintem te félsz a pinától, már rég szabad lenne a pálya, de ahelyett hogy lépnél, bizonygatod tovább inkább hogy te mennyire jófej gyerek vagy.

2018. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Te nem ilyen vagy.


"Nem adnak puncit"...


Elmond ez mindent rólad, te csendes-kedves-rendes-aranyos-jófiú

2018. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Most pont megismertem egy ilyen pasit.

Van egy kisfiús bája, aranyos és nagyon értelmes, vicces. Igaz, ő sem egy macsó típus, de nem mondanám, hogy "eunuch".

Mert a másik oldalról nagyon határozott (képes a talpára állni, még ha a "cukisága"is bánja), nem akar behódolni és megfelni senkinek. Felelősségteljes és magabiztos, mégis tud magasból sz*rni a dolgokra, ha kell. Bár én egy nagyon határozott nő vagyok, utóbbi tulajdonságok mellett el tudnék magam mellé képzelni egy ilyen pasit ánélkül, hogy egymás agyára mennénk :)

2018. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!