Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon találtam egy szimpatikus férfit. Szerintetek gáz ha egy lány ír elsőnek? És ha esetleg írok akkor hogyan kellene kezdeni? 23/L

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem gáz és úgy, ahogy minden beszélgetést. A "szia, hogy vagy?" teljesen helytálló.
2018. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem az gáz, ha egy nő nem veszi észre, hogy milyen évet írunk.

Nőként hogy kezd? Köszönj és ennyi. :D

2018. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezd meg azokat a "nőket", akik bármilyen nyitást készséggel lefitymálnak. Ők biztos tudják, mi a tuti kezdőmondat!
2018. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Nehéz dolog, valószínűleg rengeteg levelet kap. Semmiképpen ne úgy kezdj, hogy “szia”, vagy “szia, mizu?”. Ne legyél sablonos, valami jó, kreatív szöveggel indíts, különben nem is válaszol majd.


Ja bocs, nem ide

2018. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
“Szia. Szimaptikus vagy, szeretnélek megismerni.” Nem kell túlragozni. Mizu és hogy vagy duma felejtős.
2018. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj inkább nekem;)
2018. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Komolyan kezdem azt érezni, hogy a mai húszas-harmincas korosztály a lehető legfantáziátlanabb, legcselekvésképtelenebb, legönállótlanabb, legszociálisanalfabétább csürhe az emberiség történetében.


Eddig még a férfiak hisztiztek itt, most már a nők is kezdik?


Komolyan ennyire nehéz saját agyból előszopni, hogy mit írjatok a másiknak, vagy hogy legyen magatokhoz való értékrendetek?

Botrány, hogy egyesek mennyire világtalanok, ha valaki nem fogja a kezecskéjüket alapvető(!) dolgokban. Szomorú.

2018. márc. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz, és elég ha annyit írsz, hogy szia. Onnantól viszont már neki illik folytatni.
2018. márc. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia,nincs kedved felmászni velem a Mount Everestre hétvégén ? Ha túl magasnak találod,az se gond,maradhatunk a völgyben is egy kis romantikus piknikre :)
2018. márc. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Párkereső oldalon nem gáz, ott bárki kezdeményezhet. Ezért van.


Nekem irtak már nők elsőre és olyan ügyesen átadták nekem az irányítást az ismerkedésünk folyamán hogy abszolút fel sem tűnt hogy ő írt rám először.

2018. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!