Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb lány felszínes könnyen ítélkező lett?

Figyelt kérdés
Veszprémben és környékén lakom és ismerkedem de mindig a külsővel foglalkoznak nem érdekel már senkit mi van a másikban és nem értem miért ? Én 175 cm vagyok kék szemű barna hajú 60 kg velem van a baj? Vagy már ilyen nehéz értelmes lányt találni?

2018. márc. 5. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A farkad mekkora?
2018. márc. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

Megfogod kapni, hogy a nők többsége egyáltalán nem ilyen, buta libákkal ismerkedsz és rossz a környezeted.

Szerintem szimplán elszálltak az igények. Jó pár ismerősömnél látom, hogy ha pár éve még simán nagy csajozók voltak, manapság már nem azok. Egyszerűen ha egy nő válogatni akar, felmegy netre és megteszi. Ha nem hozol valami extra pluszt, akkor így jártál.

2018. márc. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Miért ismerkedjek olyannal, aki nem jön be, ha tudok olyannal, aki iránt első látásra érzek némi fizikai vonzalmat? Miért próbálnám meg megismerni valakinek a belső értékeit és időt szánni arra, ami talán meg sem éri, ha már a külsője sem az igazi nekem?


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nézz ki jobban, elég haszontalan tanács lenne és naivan merem feltételezni, hogy mindent megtettél a külsődért, ápolt vagy, összeszedett vagy, stb... Ezzel inkább csak azt akarom mondani, hogy ha a külsőd nem elég figyelemfelkeltő a nők számára, akkor keress lehetőséget arra, hogy megmutathasd a belsődet anélkül, hogy egy randira hívással, vagy egy "szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni" kategóriás sarokbaszorítással döntésre és ezáltal visszautasításra kényszerítenéd a nőt. A baráti társaságok és a "nem azért ismertük meg egymást először, mert össze akartunk jönni" stratégia ilyenkor pl működőképes. Az esetek többségében a nők megkapnak külsőre mindent, ami szemnek-szájnak ingere (igaz, a többség csak dugni akar velünk, de attól még bepróbálkozik)... Naná, hogy magas az ingerküszöb. De ez nem azért van, mert magasak az elvárások is. Az összes eddigi páromat azután találtam igazán szexinek, miután megismertem, ha a külső állt volna csak rendelkezésre, elhajtom a fenébe valószínűleg, mert az alapján tényleg próbálkoztak jobbak is, meg ha nem is, az ember rááll a "majd jön jobb" üzemmódra. Na de belsőre... Öregem, mindig ilyen társra vágytam. És ha a haverjával nem lógok néha és nem csatlakozik hozzánk, soha nem érdekelt volna. Mert ezer hasonló kaliberű srác mászkál odakinn, kicsit sem hasonló kaliberű belsővel. A többséget nem érdemes megismerni. Lehet, hogy engem sem, ezt nem tagadom egy percig sem, de most rólam van szó: a többséget nem akarom megismerni. Főleg, ha középszerű külsővel odaállít és közli velem egy randira hívás keretein belül, hogy szinte nyert ügyem van. Az nem kell.

2018. márc. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

De te is azoknál próbálkozol, akik tetszenek, nem? Olyanhoz nem fogsz odamenni, akit túl kövérnek, vagy soványnak, vagy túl magasnak találsz, igaz?

Azért feltűnőbb nektek a nők "válogatóssága" mert nem ők kezdeményeznek, ezért nekik kell kimondani a visszautasítást, de az is szortírozás, ha nem mész oda ahhoz aki nem tetszik.

Próbáld ki hogy milyen az, hogy számodra nem tetszőknek is esélyt adsz, mert "a szíve a helyén van, a felszínesség meg amúgy sem szép dolog" és meglátod, hogy mennyire lesz élvezetes egy ilyen kapcsolat.

2018. márc. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te kiknel probalkozol?

Esetleg nem a kulsoddel van baj, hanem massal.

2018. márc. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálkoznak három lánynál, aztán "legtöbb lány". Hjajj. Hányszor írták le itt nők, hogy ők mit kaptak a külsejükre, hány nő ír ki kérdést, hogy jaj kövér vagyok/csúnya/nagy az orrom, de mintha az itteni férfiak egy része vak és süket lenne és csak a saját sebeit nyalogatná.
2018. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!